Fórum - Zobrazit téma - Kde nepoužívat symbol pro zvýšení síly - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kde nepoužívat symbol pro zvýšení síly
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kde nepoužívat symbol pro zvýšení síly
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 10:39 am    Předmět: x Citovat

arima napsal:
Pokud bychom se Eviku shodly na čase, kdy by to bylo pro Tebe bezpečné (abys neseděla v autě, netrénovala na štaflích malování bytu či nedělala další "adrenalinové" sporty Wink ), a já bych splňovala podmínky aby to mohlo být pro Tvé nejvyšší dobro (byla bych střízlivá, zdravá, a v duševní pohodě..), tak samozřejmě ano. Smile

....a toto má být zkouška Shocked , nebo žádost o poslání Reiki ? Very Happy

Citace:
...vlastně jsem prospěšná tím, že se snažím působit sama na sebe.

Gratuluju.

Tvá gratulace zde patří nám všem. Protože všichni zde se snažíme pracovat sami na sobě. A odměnou nám je, když cítíme pozitivní reakci ze svého okolí. Very Happy



Docela mě zaujalo jaké všechny podmínky tam máš, abys mohla Evíkovi posílat - to máš odkud? A co ještě musíš splňovat? A když tě bolí koleno, tak nemůžeš posílat Evíkovi, protože by to nebylo pro její dobro?
Promiň, ale nerozumím tomu, co všechno jsi kde pochytila za divné podmínky k posílání - jak tak koukám, tak mám pochybnosti, jestli bys vůbec někdy mohla posílat....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 11:49 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Docela mě zaujalo jaké všechny podmínky tam máš,

Very Happy

Mě zase právě zaujalo to naprogramování na dobu spánku a nebo odpočinku, jak o něm píše Miwa.

Můžeš ho vytvořit, kdy se to Tobě nejlépe hodí . Reiki přichází v době, kdy to tělo nejlépe přijme a na dobu, jakou určíš, třeba na týden atd.

Omezení vidím třeba v tom, kdy je přijímající člověk v narkóze. Jinak snad v ničem.
Já osobně bych nikomu neposílala Reiki, když bych sama byla v psychické nepohodě. Asi tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

Dobře jsem se pobavil kamo. Very Happy

Já osobně jsem vždy používal všechny symboly co mám včetně (R3). Časem jsem stejně došel k tomu, že vůbec žádné symboly nepotřebuji a tudíž je už nepoužívám. Jsou to jenom klíče, takové berličky, abychom se to naučili a věřili tomu, že to funguje. Hlavním spouštěčem je myšlenka. A ještě jedna poznámka k původnímu příspěvku. Největším omezením není prostor, ale mysl. Všechna omezení si vytváříme ve své mysli.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 2:00 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
...Jsou to jenom klíče, takové berličky, abychom se to naučili a věřili tomu, že to funguje. Hlavním spouštěčem je myšlenka. A ještě jedna poznámka k původnímu příspěvku. Největším omezením není prostor, ale mysl. Všechna omezení si vytváříme ve své mysli.
RoSo

naprosty souhlas (jenom bych vynechala sluvko "jenom" protoze ackoliv to jde i bez nich, tak je fajn mit klic Wink )
a kdyz to obratime - kdyz se od srdce na nekoho rozcilim tu energii mu poslu hodne silne i kdyz jsem nepouzila zadny symbol
proto bych spis nez obavu kdy pres symbol neposilat hezkou energii vic resila situace, jak neposilat negativni energie a tedy jak je v sobe nenechavat zbytecne vznikat a koulovat tim sebe a ostatni a to je o tom byt vic ve stredu (kola), bliz k sobe, aby ty vlny doleva a doprava nebyly tak obrovsky ale to uz jsem se zase dostala uplne nikam jinam Rolling Eyes Very Happy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 3:13 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, tak jsem tady smolila dlouhou a vyčerpávající odpověď. Když jsem ji chtěla odeslat, spadlo mi to.
Bude asi lepší se vyjádřit stručně.
Každý máme nějaká pravidla, tato jsou moje.
Pokud jsem akutně nemocná, předávám energii sobě a nejsem schopná ji posílat (předávat) dál. Nevím proč, řídím se svými pocity.
Jinak jsem v pohodě téměř neustále. Jsem zdravá. K výukovým lekcím, které mi přicházejí, přistupuji konstruktivně. Snažím se pochopit o co jde a záležitost vyřešit... (no, někdy je záležitost tak stará a zanedbaná, že to stojí i nějaké ty zuby Embarassed )

Eviku, posílám, když jsem požádána. Bude-li se Ti chtít, napiš mi na SZ.
Naprogramovat počet dní i dobu je skvělá úspora času. Nejlépe se posílá, když příjemce spí (vyloučí se situace, která by mohla příjem zkomplikovat).

Myslela jsem, že posílání je takové běžné použítí Reiki, o kterém se tady na starých webech už diskutovalo. Mé sdělení ohledně mého (ne)předávání Reiki se týkalo otlapkávání.

Roso, berličky používám, přestože plně souzním s Tvou poznámkou.

Největším omezením není prostor, ale mysl. Všechna omezení si vytváříme ve své mysli.
RoSo

Poslední dobou si čím dál více uvědomuju, jak je tato myšlenka pravdivá. Idea Přesto stále používám berličky....a budu do té doby, než je budu moci odložit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 4:01 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Časem jsem stejně došel k tomu, že vůbec žádné symboly nepotřebuji a tudíž je už nepoužívám.


No to je ten vývoj Very Happy .

Já symboly používám, navíc jsem hodně pečlivá, protože když je jen tak rychle načmárám, nemám dobrý pocit.
Někdy to ale tak udělám. To když nemám moc času a posílám si do situace.
Vždy mi to fungovalo a nebudu to měnit. Možná, že za rok budu mluvit jinak.

Citace:
Eviku, posílám, když jsem požádána. Bude-li se Ti chtít, napiš mi na SZ.

Už se stalo Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunshine
Nováček
Nováček


Registrace: 7.5. 2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 11:58 pm    Předmět: Citovat

Osobně používám symboly podle toho jak se cítím být vedena a myslím, že to je nejlepší řešení Smile Reiki posílám kdykoliv cítím, že je k tomu vhodná doba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund