Fórum - Zobrazit téma - Prázdninové minipříběhy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prázdninové minipříběhy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prázdninové minipříběhy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jafik
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 3:46 pm    Předmět: Prázdninové minipříběhy Citovat

Třeba máte spoustu hezkých zážitků z prázdnin, tady je jeden můj:

Tak jako ostatně vždy při odchodu z domu, popadl jsem jeden z kamínků, tentokráte velice oblíbený (křišťál s turmalínem) a odfrčeli jsme s manželkou na letní dovolenou do středomoří.
Při setkání s mořem a prvním koupání jsem moři a všem jeho bytostem požehnal, poprosil ho o přijetí a bezpečnost, no a pak jsem svého křišťálového kámoše zastrčil do hluboké kapsy plavek (spíše bermud) a pomalu jsem lezl do vody, protože byla docela studená (bylo to už blízko Atlantiku a ten vliv se projevoval). Samozřejmě přišla první vlna a kamínek byl fuč (jak jinak Very Happy) . S úsměvem jsem šel za ženou a sdělil jí, že moře si šutřík vzalo a ještě jsem dodal, že kdyby moře znalo zákon rovnováhy, tak mělo zaplatit. Tím jsem vše ukončil a šel se chvíli slunit, bo voda byla ten den opravdu studená a pod hladinou musely být určitě ledové kry. Po cca 20min. ležení a přehřátí organizmu, nebylo jiného řešení, než opět vlézt do té chladící kapaliny, samozřejmě v místě předchozí ztráty s nadějí zázračného nálezu. To, že tam nebylo nic nemusím zdůrazňovat, nicméně po jedné příchozí vlně se něco ve vodě zalesklo, okamžitě jsem se sehnul a vylovil jsem 20 centů Very Happy …….a pak, že moře nezná zákon rovnováhy, dokonce ví, že hodnotu lidé měří penězi a tak jsem se trochu zastyděl , poděkoval a tu minci nosím v peněžence a až přijde čas, zase ji za něco vyměním, třeba v lese za pořádného praváka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 6:42 pm    Předmět: Citovat

Krásný příběh Jafíku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jafik
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 9:33 am    Předmět: Citovat

Třeba pro inspiraci z "jiné oblasti"

V poslední době jsme měli velký problém s výrobou jednoho dílu, výroba u tohoto dílu je docela automatizovaná a už více jak měsíc se nám nedařilo seřídit proces, přičemž daný díl jsme bez problému již tři roky vyráběli. Situace dospěla tak daleko, že jsme zastavovali montážní linky, kde pracovalo 30 lidí a samozřejmě jsme nedodávali zákazníkovi. Nezbývali mi nic jiného, než se podívat, jak se technologie snaží stroj seřídit. Celé se to chovalo zvláštně, když technolog seřídil jednu pozici a ta fungovala, seřídil další pozici, přičemž první seřízená pozice záhadně pracovat přestala a tak to šlo pořád dokola. Po dvou hodinách mne napadlo, že snad použiji Reiki a okamžitě jsem použil klasicky 3X3 symboly, ale vnímal jsem, že to bylo jen tak „mechanické“ a že to není ono a tak jsem se vcítil více do situace a najednou mi myslí lítaly nadávky, emoce seřizovačů, technologů, kteří se již dlouhou dobu snažili stroj marně seřídit. Vzápětí jsem zcela zřetelně v mysli uviděl symbol Halu a neváhal jsem s jeho použitím s prosbou o "vyčištění", a co se nestalo, za 10 min. byl stroj seřízen a již dva dny vyrábí jak „za mlada“, tolik dílů za směnu nikdy předtím neprodukoval . Kolegům jsem ale nic neřekl a poděkoval jim za dobrou práci. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 12:00 pm    Předmět: x Citovat

Pěkná praxe, je třeba pochválit! Very Happy

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund