Fórum - Zobrazit téma - Tichá pošta - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Tichá pošta
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Tichá pošta

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 9:26 am    Předmět: Tichá pošta Citovat

Znáte hru na tichou poštu? Když si řada lidí sedne vedle sebe a ten první pošeptá tomu vedle slovo nebo celou větu. Ten to pak pošeptá dalšímu atd...až ten poslední to vysloví nahlas a zkonfrontuje to s tím co řekl ten první. Je to legrace vidět jak se obsah po cestě zkomolí. V nás to funguje podobně. Naše vnitřní vedení, náš vnitřní hlas napojený na Boží zdroj nám šeptá tichým hlasem informace. Tyto informace prochází skrze nás, skrze naše všechna vnitřní já a výsledek pak slyšíme formou myšlenek a pocitů. Tento výsledek je mnohdy zkreslený jako v té tiché poště. Můžeme tedy tomu důvěřovat, když známe toto skreslení? ANO! Ano, je správné důvěřovat sobě, svému vnitřnímu hlasu, navzdory všemu. Důvěřovat ale zároveň si uvědomovat svoji omylnost. Důvěřovat ale zároveň pracovat na očištění svého nitra, aby přicházející informace byly stále čistější a jasnější. Chyby, které děláme díky skresleným informacím a které láskyplně přijímáme jako součást našeho života, nám pomáhají rozpouštět nečistoty našeho filtru, skrze který přichází informace. Proč je tak důležitá důvěra v sama sebe navzdory tomu, že víme, že informace mohou být skreslené? Důvodem je VÍRA! Věříme v naše Božské napojení, věříme, že jednou se filtr vyčistí...Tím posilujeme toto posvátné spojení!

Také je velmi podstatné prostředí, ve kterém hrajeme tichou poštu, protože podstatně ovlivňuje průběh a výsledek celého procesu. Je rozdíl jestli hra probíhá v tichém a klidném prostředí nebo na rušném a hlučném místě. Stejně tak my, když nasloucháme svému vnitřnímu vedení jsme ovlivněni hlukem okolí ale ne jenom hlukem, který přijímáme skrze 5 smyslů ale i hlukem energetickým - společným vědomím, vědomím města, regionu, státu, kontinentu a planety na které žijeme. Je potřeba si tyto vlivy uvědomit a oprostit se od nich. Říká se, že ticho léčí...Ano, protože v tichu přichází pravda.

Časem dosáhneme toho, že informace na výstupu budou stejné jako na vstupu. Pak uslyšíme pravdu a budeme žít v pravdě.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 9:59 pm    Předmět: x Citovat

Já mám naopak pocit, že informace jsou OK, ale my je schválně nechceme slyšet a poslouchat. Protože se nám to zrovna nehodí, není to co chceme slyšet nebo si prostě potřebujeme vyzkoušet nějaké bum
do nosu.... Dokonce snad vědomě. Asi to máme vyzkoušeno všichni
a možná si to ještě vyzkoušíme víckrát. Chtění je mocná síla.
Very Happy

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 7:53 am    Předmět: Citovat

Je pro mě zajímavé, jak ráda čtu sdílení či názor v ´´ich´´ formě, ale moudra ve formě ´´mý´jsou pro mě ve škatulce ´´egó´. Máte to podobně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 6:57 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu Šamanko. Ale ta parta lidí, co sedí v tom řetězu a předává a skresluje tu informaci jsou právě naše vnitřní já. To jsme jsme my sami, kteří záměrně vyrábíme ten šum a skreslujeme původní informaci.

Okénko nějak jsem to nepochopil. Můžeš to pro mně vysvětlit nějak polopatisticky? Děkuji. Smile

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 12:47 pm    Předmět: Citovat

Pro Roso:

Kdo je my? Muslimové, zdravotní sestry, vězni?
My jsme ženy, děti, reikisti?

Ich forma- jsem přesvědčen, že. Vnímám, že. Zažil jsem, vyzkoušel jsem, že. Mám to tak a tak.😄
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 4:02 pm    Předmět: Citovat

Nerad bych si dělal domněnky Okenko a proto se se zeptám přímo... Tvé sdělení by se dalo tedy napsat slovy:

"RoSo, tvé moudro řadím do škatulky 'ego'".

Pochopil jsem to tak správně? Když tak mně oprav...

Děkuji

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 6:58 pm    Předmět: Citovat

Roso, je zajimavé, ze si spojujes moji poznámku se svým textem.
Reagovala jsem na příspěvek Šami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 5:57 pm    Předmět: Citovat

No... Já jsem to právě moc nechápal a jelikož můj příspěvek je psaný formou MY, tak jsem se radši zeptal, abych si nedělal domněnky. Tvoje první odpověď mně do toho jasno nevnesla, tak jsem se zeptal přímo.
RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund