Fórum - Zobrazit téma - Hračka pro kreativce - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hračka pro kreativce
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hračka pro kreativce

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 9:50 pm    Předmět: Hračka pro kreativce Citovat

Mám takový nápad pro hračičky. Na škole R3 jsem se přesvědčila, že každý z nás má spoustu talentů a stačí jen malounko pošťouchnout
Co si zahrát takovou hru na šťouchance neboli plnění nějakého přání.
Nejsou to žádná předsevzetí, spíš tipy na kreativitu.
Je někdo další kdo by se účastnil, je tu ještě nějaký hráč?
Úkol dostane svoje jméno a každý měsíc si uděláme rekapitulaci.
Co vy na to?

šamanka Cool
PS: můžeme se vzájemně podpořit a vyhecovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 10:01 pm    Předmět: Citovat

Kdo si hraje - nezlobí Very Happy .

Můžeš být Šamanko konkrétnější? O co jde? Nějak jsem to nepobrala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 10:09 pm    Předmět: x Citovat

Jo, zkusím být srozumitelnější: vybereš si téma - např. chtěla bych malovat obrázky. Nedělala jsi to, nebo ses do toho nepustila pořádně.
Takže téma bude: MALOVÁNÍ OBRÁZKU. K tomu bude např. co pro chci udělat - koupím si barvy a papír, zkusím si s ním občas pohrát.
Za měsíc: MALOVÁNÍ OBRÁZKU - kontrola: zkusila jsem namalovat květináč co mám na stole a moc mi to nešlo. Tak jsem zkusila pastelky místo vodovek. Rada někoho z ostatních: zkus nejdřív malovat podle herbáře nebo tak něco (rada ´právě vymyšlená)... atd.

Mělo by to být něco, co bys ráda dělala, ale z nějakého důvodu si to brzdíš, nemáš odvahu nebo si myslíš, že to nedokážeš, tak to ani nezkoušíš.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 10:27 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to se mi líbí. Jdu do toho. Surprised)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 10:53 pm    Předmět: x Citovat

Super. Vykopávám neboli jdu příkladem, pro přehlednost to očísluju:

1. UMĚLCOVA CESTA:
Úkol:
dostala se mi do ruky kniha Cesta umělcova. Je to přepis kurzů kreativity autorky Julie Cameronové. Výborné pro rozvoj svých talentů přes svoje vlastní překážky. Ale znáte to: nejdřív nadšení, plnění cvičení a úkolů - no a pak to začíná drhnout, není čas. výmluvy...
Cíl:
Dokončit kurz a rozvinout tvůrčí schopnosti o nějaký krůček...

Kdo dál?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 10:12 am    Předmět: Citovat

Ahojte!!!!

Je krásné si hrát a ne jen " pracovat ve stylu šrotit furt něco". Na reiki kurzíku jsme se dotkli témátkem rozvíjení vnitřního dítěte v sobě.

Tak já bych chtěl z celé své duše a podstaty se konečně setkat s VÁMA, prima lidičkama tady. Zatímco předtím to bylo ve stylu " když bude volno a dobré konstelace a vyjde to, rozjedu se za nima." Ale ale- víkendy často dělám- nebo děti- rodiče- rodina...... Tak teď s přispěním "těch tam nahoře "
vysílám jasné poselství a energii s přáním setkat se, obohatit ve správném slova smmyslu své zkušenosti a znalosti.
Já- když mám fakt supr zážitek, tak se mi chce veršovat. Rýmovačky plynou samy ani nevím jak a hlavně se divím, kde se to jako bere ve mně.

Když jsem četl nedávno pozvánku pana Damaa, vočiska jsem měl jak lampióny Shocked a krásně mě ta vstřícnost hladila po srdíčku. Very Happy

Nepatří to sem, ale stala se mi zas příhoda- byl jsem jako doprovod u léčitele a biotronika. Ošetřil manželku, pak se na mne podívá rentgenovýma očima a říká: mladý pane lehejte ! No já- šesté kolo u vozu /protože páté je volant/ a taková nabídka- bez objednání?/ Však se chodím uzdravovat na zahradu a do lesa, až tak mi nic není.... no byl to koncert a zážitek. Zdiagnostikoval pravou stranu celkově oslabenější, sem tam lupl nějaký obratel, nabrnkal šlachy a vazy něco jako Bowenovka a ke konci- metodu One brain. Propojil mozkové hemisféry. Nejen že jsem byl suprově zenergetizovaný, ale na mně to maká doteď. Doma trénujem Bowena, suduju dál reiki a snažím se něco víc zjistit o kineziologii a metodě One brain. No a brašule dvojče, ten mě obohacuje tak, že mi přihrál knížku o jasnovidce jménem Vanga / moc zajímavé/ a zásobuje mě příspěvky duchovního učitele Rudy Špačka.
Zas zážitek, co není za peníze, ale snad dar od andělíčků tam nahoře, mě doprovázejících a ochraňujících.Snad jsem měl zažít ten úchvatný koncert a styl práce. Děkuju biotronikovi- je učiněným mágem, zas pošťouchnul mě jak velmistrovským tágem.
Tak ať vám všechno vyjde a já si zkusím uskutečnit svůj sen. Protože- touha, touha je zázrak, kámo- jak se zpívá v jedné písničce.

Mějte se skvěle a nenechte se ničím otrávit, jak povídá velice moudrá paní profesorka Hogenová.

Ahoj, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj v novém roce.
Já si podobný sen začala plnit už loni v září. Moc mě štvalo, že na škole jsem se naučila pouze ruštinu .. asi 2x ,hned po maturitě , jsem začala navštěvovat kurzy, ale po dvou- třech lekcích jsem to vzdala...pak přišla mateřská, hledání nového místa atd.. no pořád něco.
Takovým nakopnutím pro mě byl zájezd do Paříže - a tak jsem se v září přihlásila do jazykového kurzu - ne že bych měla kdovíjaký jazykový talent, ale baví mě moc to a doufám, že tentokrát vytrvám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 9:10 pm    Předmět: x Citovat

Super:
tak pro začátek bych si dovolila zařadit tři projekty, snad by ani abeille nebyla proti (možná je to dobrá motivace vytrvat, sama jsem začala několi jazykových kurzů, začala...):

1. Cesta umělcova - šamanka
2. Setkání s reikiwebisty - harmonik
3. Jazykový kurz - abeille

Těším se, třeba se přidá ještě někdo? Sny se mají plnit, nejen o nich snít.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 10:30 am    Předmět: Citovat

Ahoj.
Šamanko-rozhodně nejsem proti Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 9:03 pm    Předmět: x Citovat

abeille: kontrola úkolů. Jsem zvědavá, jestli Ti tvoje předsevzatí
o jazycích vydrželo?

A co vy ostatní, splnili jste si mezitím nějaké tajné přání?

Já se přiznávám, že kurz podle knihy "Cesta umělcova" jsem jaksi zatím nedotáhla do konce. Achachach ta vytrvalost, přetěžká cesta!
Zvláště psaní ranních stránek (nutnost vstát dřív prostě nezvládám
a obdivuji všechny co za ranního kuropění praktikují tibeťany nebo jiné cvičení) mi od začátku nešlo.
Ale musím uznat, že praktikování dalších cvičení mi otevřelo spoustu inspirace a nápadů. Člověk má šanci se učit celý život, je škoda na něj rezignovat v jakémkoliv věku, pokud je to možné...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 9:23 pm    Předmět: Citovat

Šamanko - vydrželo.
Přihlásila jsem se do kurzu, který má skvělé složení - jsme tam jen čtyři účastníci, z toho jeden velký tahoun- mladý muž s velkou vůlí jazyk se naučit a jeho vůle motivuje i nás ostatní - nenechám se přece zahanbit!

Pozitivní je, že ač začátečníci, v lekcích jsem už "předhonili" mirně pokročilé - tj kurz, který běží o rok déle.

Negativní - mozek po čtyřicítce prostě není mozek sedmnáctiletého studenta - zvlášt, když tolik let zahálel a nemusel se nic učit. Syn jede do školy, cestou v autobuse se naučí slovíčka - test napíše na jedničku a navíc - slovíčka mu v hlavě ZUSTANOU takřka všechna ! Já se učím slovíčka a gramatiku večer třeba hodinu a víc - a ráno tam 2/3 prostě nejsou Laughing
Ale moc mě to baví a už jsem domluvení, že po prázdninách pokračujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 10:04 pm    Předmět: x Citovat

Wau to je nádhera! Pochvala převeliká.
Rozumím ti, rozhýbat mozek po letech zahálení je dřina, ale asi si toho pak víc vážíme, když se povede Smile

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 10:39 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Wau to je nádhera! Pochvala převeliká.
Rozumím ti, rozhýbat mozek po letech zahálení je dřina, ale asi si toho pak víc vážíme, když se povede Smile

šamanka


Jsou dny, kdy se mi nechce - a hledám výmluvy - ale pak si vybavím citát - kdo chce mít něco, co nikdy neměl ( v mém případě aspon lehounká znalost jazyka) , musí udělat něco, co nikdy neudělal (tj. věnovat se učebnici a ne třeba knize od Erskinové ) - a je po výmluvách. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2012 9:34 pm    Předmět: x Citovat

Moc se mi nedávno zalíbily krásné krystaly soli z Himalájí. Veliké, lesklé
a jasné. Tak jsem si jich pár přinesla do práce. Je tam v poslední době docela dusno - hodně práce, změn, problémů, nervozity, únavy a tak.
Sůl na to reagovala velmi rychle. Velmi brzy se zakalila a reagovala
na prostředí. Je to hodně zajímavé, ten proces pozorovat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2012 9:39 pm    Předmět: Citovat

Arrow Rolling Eyes - ach jo...existuje vůbec v poslední době někde zaměstnání, kde byl nebyl stres, nervozita a únava?

Tu sůl bych měla kupovat do pytlů ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund