Fórum - Zobrazit téma - Kniha o zasvěcování od Ole Gabrielsena - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kniha o zasvěcování od Ole Gabrielsena
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kniha o zasvěcování od Ole Gabrielsena

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 7:39 pm    Předmět: Kniha o zasvěcování od Ole Gabrielsena Citovat

Ahoj,

možná někteří znáte Ole Gabrielsena, který je znám např. jako "autor" linie Kundalini Reiki. Napsal krátkou knížečku o zasvěcování, která je volně k dispozici.

Kdo umí anglicky, nechť upřednostní originál:
http://www.olegabrielsen.com/mselfattunement/MasteringSelfAttunements.pdf

A tady je česky:
http://www.olegabrielsen.com/mselfattunement/Zasveceni_a_sebezasveceni_do_energii.pdf

Ať si z toho každý vezme, co s ním rezonuje. Určitě tam jsou některé myšlenky, které si zaslouží být známy a o kterých se málo mluví. Šamanku varuji, ať to raději vůbec nečte Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 11:22 am    Předmět: Ole Citovat

Je to docela zajímavá knížečka, rád jsem si jí přečetl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 12:30 pm    Předmět: Citovat

Oslovilo mě to, díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 8:39 pm    Předmět: x Citovat

Ať si z toho každý vezme, co s ním rezonuje. Určitě tam jsou některé myšlenky, které si zaslouží být známy a o kterých se málo mluví. Šamanku varuji, ať to raději vůbec nečte - citováno

No vtipný mi připadá ten úvod - nejdřív se nechejte zasvětit. A pak už hrňte vlastní systémy, však to je trend dnešní doby. Naopak je velmi konzervativní v tom, že považuje normální zasvěcení za základ.
Pokud se člověk snaží všechno možné obejít nebo ošidit, tak nešidí ani šamanku ani nikoho jiného jen sebe sama.
Proti experimentům nic nemám, sama je ráda dělám. Pokud má někdo potřebu dělat si sebezasvěcení do čehokoliv, pak ať si to užije...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, naopak Smile

Zjistila jsem , že zasvěcení, která mám, mi úplně stačí na to, abych měla sama se sebou co dělat až do smrti Laughing

Ale knížečku jsem si ráda přečetla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 9:46 pm    Předmět: Citovat

Já tedy také nemám náturu provádět některé věci tam uvedené, ale bylo tam pro mne mnoho užitečných informací a poznámek od autora z jeho vlastní praxe. Jak jsem říkal, ať si z toho každý vezme, co je mu po chuti Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2012 6:39 pm    Předmět: x Citovat

Ještě jsem tam našla jedno vysvětlení, které mi dosud unikalo. Totiž kde prodejci energií berou všechna ta reiki mořských víl ve třech stupních nebo čtyři stupně reiki padajícího listí Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 6:30 pm    Předmět: Citovat

Zběžně jsem se na tu příručku podíval a nenašel jsem tam (možná jsem jen špatně hledal ?), proč bych to měl vlastně dělat ? Proč bych se měl zasvěcovat např. do energie nějákého růženínu nebo čehokoliv dalšího, když už mám reiki ? Mě to jako laikovi připadá zbytečné, když můžu jít přímo hlavní univerzální cestou, proč mám hledat nějáké jiné cestičky vedoucí bůhví kudy ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 7:22 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Zběžně jsem se na tu příručku podíval a nenašel jsem tam (možná jsem jen špatně hledal ?), proč bych to měl vlastně dělat ? Proč bych se měl zasvěcovat např. do energie nějákého růženínu nebo čehokoliv dalšího, když už mám reiki ? Mě to jako laikovi připadá zbytečné, když můžu jít přímo hlavní univerzální cestou, proč mám hledat nějáké jiné cestičky vedoucí bůhví kudy ?

Co je to "hlavní univerzální cesta"? Představuje Reiki univerzální prasílu? Dokáže být značně "znečištěný" člověk kanálem naprosto čisté boží síly? Proč se může lišit Reiki posílané jednotlivými lidmi, proč jsou někteří v léčbě úspěšnejší jak druzí? Proč terapeuti Reiki krom Reiki používají spoustu jiných metod? Může být energie drahých kamenů v některých případech pro harmonizaci konkrétních bloků "úspěšnější" jak Reiki? To jsou otázky k zamyšlení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund