Fórum - Zobrazit téma - Prezidentka Táňa Fischerová - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prezidentka Táňa Fischerová
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prezidentka Táňa Fischerová
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 4:04 pm    Předmět: Prezidentka Táňa Fischerová Citovat

Drazí přátelé,

obracím se na Vás jako na spřízněné duše s žádostí o podporu prezidentské kandidatury Táni Fischerové.
Cítím, že je potřeba jít s kůží na trh, zvednout svůj hlas a využít šance, změnit něco většího, co nás přesahuje. Možná 20% lidí doufá, nebo o tom možná dokonce nepochybuje, že to 80% lidí vzdá, protože nevěří, že jeden hlas něco zmůže. Ale nás je většina : ) Zde jsou ve stručnosti moje osobní důvody, proč volit TF:

Táňa Fischerová je opravdová. Tak jak působí v médiích, tak to samé vyzařuje při osobním setkání.

Není založením politička, ale má bohaté politické zkušenosti, které ji neodradily, aby prosazovala skutečnou demokracii.

A k tomu je žena a svůj charakter a čisté úmysly už prokázala svými postoji a výsledky své práce.


Už jen tyto tři důvody značí, že by jako naše první prezidentka skvěle reprezentovala změnu, na kterou jsme dlouho čekali. Potřebujeme její podporu, stejně jako ona potřebuje naši, abychom se sami stali tou změnou.

Co pro to můžeme udělat?

1. Nejdůležitější je manažérská práce, získat 10 lidí, kteří by získali dalších deset a ti by nasbírali 10 podpisů. Petiční archy jsou na požádání k dispozici.

2. Zakládat nová kontaktní místa.

3. Zapojit se na jakékoli úrovni.

4. Šířit pozitivní vlnu. Lidi reagují skvěle. Máme výhodu, že to můžeme udělat sami za sebe a pro nezávislou kandidátku a tak delegovat někoho, kdo nás opravdu zastoupí. Jak jsem paní Fischerovou poznal osobně, tak můžu dosvědčit, že je opravdová, neuvěřitelně silná, klidná, věcná, má smysl pro humor a má odhodlání tvořit bez ega. Byla by první ženou na tomto postu, která by zjemnila tvář naší politické scény. Za snahu to stojí a v každém případě to posílí občanské hnutí. Rád ji doporučím každému, koho bych doporučil jí.

Přeji Vám krásné babí léto a díky za jakoukoli podporu. Máme na to čas jen do konce října! Petr

Kontakty:

www.prezidentkatanafischerova.cz

www.facebook.com/PrezidentkaTanaFischerova

video ze setkání Táni Fischerové a Igora Chauna

informace a pomoc s šířením petice a sběrem podpisů: info@petrhepnar.com / tel. 725 570 980
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 8:42 am    Předmět: Citovat

ahoj
já už se na petici pro Tánu podepsal
nevěřím,že bude zvolena
ale nedělá mi problém jít za dobrou věcí,i když vypadá předem ztracená...
věřím i na zázraky

zdarec
.....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 9:52 am    Předmět: Citovat

Milí přátelé, já už jsem taky podpořil Táňu Fischerovou podpisem na petiční arch a tím dal šanci ke změně v dobro, kterou si myslím tato země a hlavně lidé moc potřebují. A jak to vnímáte vy a co pro změnu děláte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 11:06 am    Předmět: Citovat

ahoj
mluvili ste tady o chobotovi,tak toto je právě z Promluv:

"....probíhá úžasný experiment. Autorem tohoto experimentu je Nekonečný Intelekt, který vše sleduje a náramně se přitom baví…
Pochopte: Nic hrozného se zde s vámi neděje. Země je zkumavka v laboratoři. Je zespoda nahřívána Sluncem. Jazyk zlatého plamene líže oblý konec zkumavky a přibližuje obsah zkumavky k výbuchu, k extázi konce – k vyvrcholení...."

tak takhle stávající situaci vnímám i já...
chvilku z pozice toho intelektu se bavím
a chvilku z pozice toho ve zkumavce nadávám na zvyšující se hic...

zdarec
..................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 7:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Petře,

my jsme s Lenkou petici pro Táňu Fišerovou už taky podepsali, vytisknul jsem si arch na internetu a pomáhám získat další podpisy na její podporu, takže jsem rád, že jsi sem dal tuhle výzvu. Naprosto s Tebou souhlasím.

Tak hodně štěstí!

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 7:51 am    Předmět: Citovat

Táňa Fischerová?
Která prohlásila, že na prezidentské funkci nevidí nic úžasného a kandiduje, "protože ji do toho tlačí spousta lidí?" V jejíchž rozhovorech se snad i proto jen těžko hledá vlastní a jasný názor na věc? A která i svým hlasováním v parlamentu pomáhala prosadit to, na co dnes doplácíme? Nepamatuji se, že by se tomu nějak vzpouzela.

Ale nakonec proč ne. Při pohledu na kandidáty je to v podstatě prašť jako uhoď.
Asi jediný, koho bych volil je Franz. Sice vypadá jako maorský válečník, ale mám pocit že jediný z nich má myslící mozek, navíc nezkažený dlouholetou praxí ve vrcholové politice.

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 9:59 am    Předmět: Citovat

Milý "kamo", mám k tobě velkou úctu a vážím si tvých slov, ale přesto si myslím, že ne vše je přesně tak, jak píšeš. Máš určitě právo si ve volbě kandidáta na prezidenta vybrat a je dobře, že máš svůj názor. Na druhou stranu jsem snad ještě raději, že názor na zvolení Táni Fischerové má hodně dalších lidí, kteří myslí srdcem a cítí mozkem, jak to zřejmě budoucnost tohoto světa bude vyžadovat. Zřejmě je přesvědčilo, že Táňa představuje možnost změny k šíření pozitivních myšlenek a dobra, protože svým životním postojem i údělem, jaký jí byl dán prokazuje, že je rovná, nedá se koupit, zná život herců, svět politiků, postižených lidí,neziskového sektoru apod. Kdo chce získat nějaké informace, tak se můžete podívat třeba zde:http://www.youtube.com/watch?v=8UfOgFzqci0. Její zvolení by se rovnalo zázraku, protože se nechce prosazovat za pomocí peněz, ale probuzených duší. Záleží to i na vás všech ostatních, jestli pomůžete udělat zázrak. Ale, když to nevyjde nevadí, je to zkouška každého z nás a právě náš přístup k životu prosazováním dobra, naděje a optimismu bude důležitý. Martin
kamo napsal:
Táňa Fischerová?
Která prohlásila, že na prezidentské funkci nevidí nic úžasného a kandiduje, "protože ji do toho tlačí spousta lidí?" V jejíchž rozhovorech se snad i proto jen těžko hledá vlastní a jasný názor na věc? A která i svým hlasováním v parlamentu pomáhala prosadit to, na co dnes doplácíme? Nepamatuji se, že by se tomu nějak vzpouzela.

Ale nakonec proč ne. Při pohledu na kandidáty je to v podstatě prašť jako uhoď.
Asi jediný, koho bych volil je Franz. Sice vypadá jako maorský válečník, ale mám pocit že jediný z nich má myslící mozek, navíc nezkažený dlouholetou praxí ve vrcholové politice.

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 12:03 pm    Předmět: Citovat

Kolmarte,
respekt a úcta je vzájemná, i proto bych nerad aby můj nesouhlas toto nějak narušil.

Paní Fischerová mě coby poslankyně o svých postojích nepřesvědčila a nemám tudíž žádnou jistotu, že by se nenechala stejně snadno ovlivňovat i jako vrcholný představitel našeho státu.
Je to jen můj dojem, neznám ji osobně, může to být velmi přijemná dáma a nechci jí nijak škodit. Ale volit ji nebudu, protože pro mě není člověkem pevných zásad, který dokáže jít i proti proudu - toto jsem u ní skutečně nezaznamenal a že těch příležitostí měla...

Pokud bych musel pod hrozbou smrti Smile někoho volit, byla by to Jana Bobošíková, která si prožila své při té tzv.televizní krizi, díky níž je ČT tam kde je. Dodnes ji za to hlavně pravdoláskaři a další tehdejší okupanti budov ČT nenávidí, dokázala si trvat na svém a ustát si to - ačkoli si mnozí pamatujeme ty nechutnosti, které se děly kolem ní a jejich sympatizantů. V současném světě právě potřebujeme státního reprezentanta, který umí stát za svým.
Táňa Fischerová, ani žádný jiný z kandidátů, to u mě nepředstavuje.

Pro Tebe je tou pravou Táňa Fischerová, je to Tvůj názor a rozhodně na Tebe za něj nebudu dštít oheň a síru. Wink

Cool

(P.S: pokud by se někdo pozastavil nad tím, že v předešlém příspěvku jsem mluvil o Vladimírovi Franzovi a teď je to Bobošíková - pokud vím, V.F se nedostal do "užší nominace"...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 12:43 pm    Předmět: Citovat

Kamo, jsem ráda, že ses odvážil narušit jednomyslnost Smile Mně se do toho nechtělo, abych nebyla opět v roli prudiče - ale takto se také přidávám (s lítostí slyším, že Franze lidi nezkousli - nu což, to bylo myslím také jasné). Jak podotkl k Táně jeden můj kamarád, idealismus je dobrý osobní postoj, ale není to politický program (přestože se o polit.programu u prezidenta hovořit moc nedá). Kromě funkcí reprezentačních by měl/a president/ka umět také ukočírovat politickou scénu v případě krize - a tady mám také (osobní) pocit, že by paní Táňa byla spíše vláčena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 6:22 pm    Předmět: Citovat

lenap: Také podporuji T. Fisherovou. Možná není političkou jako jiní, ale já to beru jako ohromně velké + a co jsem slyšel, četl a viděl............ řídí se srdcem, rozumnou úvahou. Je lidská a to z ní dělá nejlepšího kandidáta na post prezidenta.

Pokud můžeme volit, dejme hlas tomu, kdo smýšlí podobně jako my, kdo bude šířit postoj pravdy, lásky a porozumění.

Už nechci prezidenta co dělá přesný opak.

Proto T. Fisherová.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 8:56 pm    Předmět: x Citovat

Trošku mě překvapil váš, s prominutím naivní optimismus (bez urážky). Zvlášť když funkce prezidenta je spíše funkce reprezentativní (i když tam může nadělat spoustu paseky), takže mám dost pochybností o té změně, která nás má přesahovat.
Já jsem pro někoho, kdo má čistý štít, nohy na zemi a čistě teoreticky by mohl něco minimálního zajímavého udělat. Ale proti té politické přesile je to krapet utopické. Jsem, pokud bude kandidovat, pro Tomio Okamuru.

Zdravím

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 8:23 am    Předmět: Citovat

Ahoj!

Rozvinula se tu zajímavá debata a tak si dovolím pár poznámek.

Nevím proč v českém prostředí pořád přetrvává taková ta gloriola prezidenského úřadu, že to musí být morální osobnost nejlépe nadčasová. Ať se nám to líbí nebo nelíbí prezident je v prvé řadě politik.

Paní Fischerovou neznám, upřímně řečeno toto jméno v souvislosti s prezidentskou kandidaturou jsem poprvé slyšel tady, ale souhlasím s názorem, který tady někde už zazněl. Idealismus je pěkný ale není to politický program.

Prezident v našem systému není až tak bezvýznamná funkce jak by se mohlo na první pohled zdát. Vedle reprezentování má také významné pravomoci, např. jmenuje soudce, členy bankovní rady ČNB, má právo vetovat zákony, které potom aby prošly musí být schváleny v poslanecké sněmovně nadpoloviční většinou všech poslanců (normálně se schvaluje nadpolovční většinou přítomných poslanců), což třeba v současné době, kdy vláda nema dostatečný počet hlasů může docela zavařit, apod.

HonzaD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 8:53 am    Předmět: Citovat

také sem se zamyslel,koho vybrat za prezidenta...

u nás v čr se dost krade...možná by prezident měl být také zloděj,rozuměl by problémům lidu více...a to se už koneckonců podařilo

dostanou-li zloději za prezidenta poctivce a idealistu...kdo koho ovlivní?
kenedy by moh vyprávět...

myslím,že volba je divadélko
vládnou mafiáni,ti mají z 20ti kandidátů svých 15 jistých nastrčených figurek
zbylí-táňa či okamura jsou jen stafáž,aby se mohlo říct,ano,výběr byl ok

jistou přínosnou možnost vidím v tom,že tito poctiví kandidáti během voleb přece jen aktivizují a nabudí desetitisíce svých příznivců,kteří chcou taky něco změnit...a s nima pak dál pracovat by bylo vynikající

Absolutnu zdar
........................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 9:21 am    Předmět: Citovat

Milí přátelé, jsem rád, že se v naší zemi probouzí mnoho lidí a nebojí se vystoupit ze škatulky konvenčního uvažování, protože mají odvahu. Dávám za pravdu mladému léčiteli Adamovi, který říká: Není vyšší autorita, nežli vy sami, která by mohla ovlivnit, jestli se léčení( a když se to tak vezme i cokoli jiného) povede. Lidé rádi pověřují autoritou někoho jiného, o kom se domnívají, že je na danou věc odborník. Možná mají pocit, že je to zbavuje odpovědnosti, ale není tomu tak. Rozhodnutí a autorita jsou stále a jedině na vás. Odvaha a pozitivní přístup vás povedou vaší cestou ke zdraví. Každý z nás může pozitivním přístupem dosáhnout svého osobního maxima. Máme-li otevřenou mysl, pomůže nám to dosáhnout jakéhokoli cíle. Já věřím, že lidé mají do určité míry moc léčit sebe i jiné. Důležitý je postoj, jaký k tomu zaujmete. Nesejde na vašem vyznání nebo přesvědčení, ale víru byste si během léčby zachovat. Nezáleží v co nebo čemu věříte, nejdůležitější ze všeho je pozitivní přístup. Věřte, že všechno bude dobré. Nemějte obavy, že se budete potýkat s výsměchem svých současníků. Nakonec mnoha vědcům to také dlouho trvalo než se proslavili. Například Alexander Graham Bell. V roce 1876 vynalezl telefon, ale nemohl najít nikoho, kdo by o něj měl zájem. Hlavní inženýr British Post, sir William Preece, řekl: "Nač? V Anglii máme přece spoustu poslíčků". Sir William Preece byl členem královské společnosti a studoval u slavného chemika a fyzika Michaela Faradaye. Toto své prohlášení však ještě překonal, když Thomas Edison oznámil, že vynalezl elektrické světlo. Preece tehdy usoudil, že je to "naprosto idiotský nápad". Existuje několik pamětihodných skeptických prohlášení. Prominentní britský matematik a fyzik lord Kelvin se dal v roce 1895 slyšet, že"létající stroje těžší než vzduch nemohou existovat". O několik let později prohlásil:"Rádio nemá budoucnost". V komentáři listu Boston Post se v roce 1865 psalo:"Dobře informovaní lidé vědí, že je nemožné přenášet hlas po drátě, a i kdyby to možné bylo, nemělo by to žádného praktického využití." Roku 1899 usoudil ředitel amerického patentového úřadu Charles H. Duell:"Vše, co jest možno vynalézti, již vynalezeno bylo." A nakonec předseda společnosti IBM Thomas Watson vyhlásil:"Řekl bych, že po celém světě se prodá asi tak pět počítačů." . . . Promiňte za tak obsáhlý text, ale cítil jsem potřebu to sem napsat a budoucnost ukáže, jaké hodnoty zvítězí. Já už jsem si vybral.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 10:01 am    Předmět: Citovat

No arikirane... Smile
s tím Kennedym, zrovna čerstvě po naší české prohibici...to asi není nejlepší příklad... Wink

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund