Fórum - Zobrazit téma - Zasvěcení všeobecně - názor - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zasvěcení všeobecně - názor
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zasvěcení všeobecně - názor
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 9:45 pm    Předmět: x Citovat

harmonik a kamo: pánové díky, souhlas. Smile

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2012 11:05 am    Předmět: Citovat

harmonik napsal:

Jen kdybychom vždycky vyslyšeli to správné od tech správných.



Naslouchám ti, Harmoniku

Čau Evíku, dikec, jen kdyby mně naslouchali i doma. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2012 11:15 am    Předmět: Citovat

kamo Zaslal: út 03. červenec, 2012 13:46 Předmět:

Harmoniku,
Tebe je radost číst, vážně chlape.

Dík, Kémo. Že sem občas taky něco napíšeš. No já nésu tak stručné a výstižné jako Ty. Very Happy

Pamatuju si pořád na tu štamprlku, cos mně kdysi slíbil. No ale vidím to tak akorát na " diamantovou vodu". Ta taky není špatná. Laughing

Zbultrejnek se zmínil, že si mě jednou naservíroval jako raníček. No ještě že jsem nebyl "nočníček" Laughing Laughing Laughing By mě vylil z fóra i s obsahem Laughing - minimálně článku. Rolling Eyes

No já su od přírody zamlklejší, ale když třebas Šamankovic, Evík nebo Damao a ostatní nahrají supr témátka- tož to se kolikrát neudržím..... Laughing

Čusík, Harmonouš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
homnika
Nováček
Nováček


Registrace: 15.7. 2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2012 8:24 pm    Předmět: ahoj a díky Citovat

Ahoj, dobrý večer, jak je komu libo . Ale hlavně všem děkuji. Když si pročítán vaše přízpěvky pomalu strácím strach a obavy. Ještě nejsem zasvěcena reiki ale jsem už domluvená s mistrem. Ve čtvrtek jsem byla na celkovém reiki ošetření a cítila jsem se po sedmnácti letech krásně . Teď se mi vrátili deprese a nechuť k životu, ale teď už vím že je to projev čištění. Taky je co čistit. Závislost na adipexu a dalších stimulačních sračkách (omlouvám se ale přesně tak to cítím )pokus o sebevraždu. Prostě jsem se chovala hnusně. Snad mi
to moje tělíčko někdy odpusti . Jenom jsem zvědavá na ten rachot po zasvěcení, když se teď cítím takhle. Ale nevzdám to. Teď už ne . Jen je zajímavé, že to vnitřní peklo se vrátí vždy když přijdu domů . Asi sugesce? Teď už jdu spát . Snad bude zítra zase o malinko lépe . Tak dobrou noc . A držte palečky. Já je taky budu držet zase vám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 7:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj Homniko,

to vnitřní peklo, které se Ti vrací po návratu domů může souviset s tím, že domov Ti vyvolává vzpomínky spojené se vším tím nepříjemným, čím sis prošla. Po zasvěcení ( i do R1 ) už budeš umět se sebou pracovat a budeš umět si vyčistit i domov, takže pak už to bude jen na Tobě.

Tvoje tělo Ti zcela jistě odpustí, pokud k němu najdeš cestu, i po tom všem jak ses k němu chovala. Tělo není žádný uražený mstivec, naopak čeká na každý projev přízně ze strany svého "majitele".

Co se týče toho rachotu po zasvěcení...nic si nepředstavuj a nic neočekávej, ono se totiž zdánlivě nemusí stát a dít vůbec nic, tak abys nebyla zklamaná, že najednou nemáš nadpřirozené schopnosti a nerozumíš řeči zvířat Smile. Ano, s někým to zamává a u někoho je to pozvolnější, ale oběma dvěma byly otevřeny stejné dveře a je jen na nich jak do nich vstoupí.

Držím palce Wink

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
homnika
Nováček
Nováček


Registrace: 15.7. 2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 9:28 am    Předmět: Citovat

děkuji Kamo, budu to potřebovat. Tím rachotem jsem myslela spíš rozvířenou psychiku než duchovní zážitek. Ale příští týden mám dovolenou já ( po 14 letech) pak Mistr takže mám spoustu času naučit se strach z toho prostě nepřijmout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:22 am    Předmět: x Citovat

Souhlas s kamem: nic si předem neplánuj a neprogramuj.
Nastřádané problémy se navíc odbourávají postupně, člověk by za pár dní těžko zvládl to, co se mu střádalo roky.
A zůstat po zasvěcení v kontaktu s mistrem určitě nebude problém.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
homnika
Nováček
Nováček


Registrace: 15.7. 2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 2:31 pm    Předmět: Citovat

díky Šamanko. Jj s mistrem už jsem domluvená že budeme spolupracovat i po zasvěcení. Sedí mě a důvěřuji mu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund