Fórum - Zobrazit téma - Praktické rady do nepohody - může se hodit! - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Praktické rady do nepohody - může se hodit!
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Praktické rady do nepohody - může se hodit!
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2012 11:36 pm    Předmět: Citovat

ještě se s dovolením vracím k otázce, kterou nadhodila Šamanka:

"Nové věci se vůbec z počátku nemusí dařit, dokonce to může být naprostá katastrofa. Jenže to může být zkouška, jestli to opravdu myslíme vážně nebo jen tak s něčím koketujeme. Mnohem těžší je, když jsme nalákáni, z počátku se akce rozběhne jako po másle a když už si myslíme, jak jsme dobří, najednou se to zvrtne a teprve pak přijde zkouška, navíc se cestou mockrát opakuje. Teprve pak se uvidí, jak to myslíte vážně! Ale pokud to člověk myslí opravdu vážně a jde dál námaha nenámaha, tak se pomoci dostane."

- páč jsem narazila na názor, který mi konvenuje:

Takto Ra mluví o Nepravém já: „Když svěříte rozhodování mysli, žijete skrze své Nepravé já. Nevíte, kdo jste, jste zmatení a nakonec jdete do hrobu tak jako většina lidí, přemýšleje o čem to celé ksakru bylo. A nejen to. Pokud nebudete sami sebou, skončíte nemocní. Není to jen psychologický stav, já mluvím o fyzickém těle. Víte, my jsme objektem. My všichni jsme objekty, které se pohybují v prostoru. Nezdá se to, ale je to tak. A v okamžiku, kdy se pohybujete prostorem a nepohybujete se správně, v souladu s vaší vnitřní mechanikou, narážíte bez přestání na odpor... V momentě, kdy „fungujete“ správně, se ZBAVÍTE SE ODPORU. To je o tolik jednodušší.“
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund