Fórum - Zobrazit téma - Strach ze smrti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Strach ze smrti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Strach ze smrti
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 11:29 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Lendulko,jsme s tebou?
Kdykoliv napiš,budu tu pro tebe.Jožka


Jožko, děkuju ti,
dneska už je to lepší............v pátek bude pohřeb a to bude asi další nápor na psychiku nejen mojí, ale i maminky a dětí........a séger a vůbec všech........... Ale to asi znají všichni, kdo už někoho pochovali.

Jsem moc ráda, že jsme si stihli s taťkou poslední dobou říct, jak moc se máme rádi.

Jsem šťastná, že jsem mohla mít takového tatínka............

No a už toho nechám, protože zas bulím........... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Lendulko, upřímnou soustrast a hodně síly. Přimlouvám se k ostatním co to umí, aby ti nějákou tu sílu poslali.

Pepo, Ty to taky umis, neboj se to zkusit, jde to i bez R2 a symbolu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 1:38 pm    Předmět: Citovat

smart: No, zkusit to můžu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 1:42 pm    Předmět: Citovat

Pepo, cítím, že na mě lidi myslí a i to je krásný............. I to mi dává sílu....... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 1:45 pm    Předmět: Citovat

Lendulka: Já na Tebe vzpomínám docela často. Tak pokud alespoň malinkým ždibíčkem pomůžu, tak budu moc rád. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 241

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 5:52 pm    Předmět: Citovat

Lendulko,

andele drzi ruku Tveho tatinka
a druhou rukou hladi vas.



Tatinek s Tebou zustane, divej se do oci lidi a mozna budes prekvapena, jak casto uvidis jeho.

Libam Te na celo
Drz se

A.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:16 pm    Předmět: Citovat

Annako, dostala jsi mě i mojí dceru..........
Ukázala jsem jí tvůj vzkaz a obě jsme to obrečely a přitom vzpomínaly na dědu (taťku) a mezi slzama jsme se smály při některých vzpomínkách................ Díky za tuhle krásnou "terapii"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 9:03 pm    Předmět: Citovat

Svět je krásný,když nosí takové lidi,jak byl tvůj tatínek.V pátek budu s tebo.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 241

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 3:51 pm    Předmět: Citovat

Lendulko, nevidim Te tady,
doufam, ze jsi-jste v poradku a ze srdicko uz tolik neboli.
Prosim, ozvi se, myslim na Tebe a verim, ze lidicky tady Te postradaji Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 5:27 pm    Předmět: Citovat

Annako, jsem tu průběžně..........

Děkuju za tvojí starostlivost. Je to náročné období, něčím pro mě úplně nové.
Skutečně, jak jsi psala, hodně často se mi teď stává, že si na taťku vzpomenu, buď vidím někoho zezadu ve stejné bundě (nakonec zjistím, že ta bunda vůbec není stejná), nebo mi z dálky někdo připomíná postavou taťku, abych nakonec zjistila, že je minimálně o 20 let mladší, než taťka.............ale jsem za tyhle nepochopitelné impulzy ráda, protože si tím tatínka každý den připomínám.

Nedávno jsem měla sen, že mi chce vypadnou zub - jednička vlevo nahoře. Držela jsem ten zub v prstech ve snaze, aby se nehýbal a zůstal na svém místě, ale nevím, jak to dopadlo, probudila jsem se. Nejsem žádný vykladač snů, ale pro sebe jsem si vzala informaci. Levá půlka hlavy, takže i zuby je mužská energie. Zuby jedničky rostou ze všech nejdříve, nejdřív dole, pak nahoře a to asi bude souviset s kořenama, rodinou, rodiči, a když vlevo, tak s otcem. Neumím to dostat do slovíček........

Krásný den všem L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 6:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lendulko Smile
taky si na Tebe někdy vzpomenu (nejenom když se vidíme na semináři), že teď nemáš lehké období a snažím se poslat ti trochu síly. Ty to určitě všechno zvládneš a bude zase líp.


Co se týče toho snu o zubu, tak Damao má na svých stránkách rozbor toho co který zub znamená (symbolizuje), odkaz je tady:

http://www.webspirit.cz/index.php5?page=library&library=25&show=library

Takže jednička vlevo nahoře znamená jestli dobře čtu ženský archetyp (matka, žena duše). HORNÍ ČELIST - vyjadření přání a představ o životě,
levá strana: niterná přání a představy, LEVÁ STRANA CHRUPU - odkazuje na minulost ..... takže si to přeber, třeba v tom nějákou symboliku najdeš Rolling Eyes Lepší asi bude, když si to přečteš v souvislostech viz ten odkaz. Měj se hezky, myslím na Tebe. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Pepo,
díky, že na mě někdy myslíš,
díky za odkaz.......Prostuduju to.

Pro mě je překvapením, že to souvisí se ženou, ale to nevadí, nějaký smysl to určitě mít bude. A když budu pilná studentka Cesty intuice, tak na to možná někdy přijdu......... Wink

PS: mamina mi hlásila, že jste se potkali.......... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Mě to taky překvapilo, taky jsem čekal, že to bude souviset s Tvým tatínkem. Pokud to nějáký (důležitý) smysl má, tak ti to třeba právě ta intiuice osvětlí. A jestli se nic neosvětlí tak taky dobře. Nejlepší je důvěřovat tomu, že je všechno tak jak má být (i když je to někdy zatraceně těžké).

P.S. To že jsem potkal Tvojí maminku mě potěšilo, včera jsem ti to chtěl taky napsat, ale zapomněl jsem na to Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tazz
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 1:04 pm    Předmět: Re: Strach ze smrti Citovat

Bobina napsal:

Vím, že to zní hloupě, ale potřebovala bych nějaký důkaz, že po smrti ještě něco je Rolling Eyes

Chtěla bych vědět, jak jste se vyrovnali se smrtí? Přesvědčilo vás něco, že po smrti opravdu ještě něco je?


To, že má člověk strach ze smrti je projev jedné z rušivých emocí. Tou emocí je lpění. Lpíme na majetku, vzdělání, úspěchu, zdraví, životě. Ale všechno je pomíjivé, protože všechno vzniklo na základě podmínek, které nejsou trvalé. Každé tělo má karmu ZEMŘÍT. Ale s touhle informací se dá pracovat různě. Bát se. Ignorovat ji. Nebo to přijmout. Nejedná se o žádnou katastrofu. Jediné co je trvalé je totiž naše mysl. Nemám na mysli to co je v hlavě (mozek a jeho činnost), ale v křesťanství se tomu říká duch. Mysl je tu od času bez počátku. Procházíme jednotlivými zrozeními. Pokaždé dostaneme nové tělo, v kterém hrajeme dokola hru na příčinu a následek, a když nás dostihne smrt, po 49 dnech v mezistavu (bardo smrti) se znovu vtělujeme do embria. A zase dokola Wink Je to jen svobodná hra prostoru. V naší židovsko-křesťanské kultuře se nikdo podrobně stavy následujícími po smrti nazabývá, zřejmě proto, že tu chybí potřebný vhled.

Jestli si chceš přečíst hodinu po hodině, co se s námi děje od okamžiku počátku umírání až k novému zrození kup nebo půjč si knihu Tajný buddhismus od Kalu Rimpočche. A jestli si chceš skoro sáhnou na vědomé reinkarnace bytostí, zajeď na některou přednášku tibetských lamů. Po Evropě je jich celoročně celá řada a v létě bývají i u nás. Ostatně i takový dalajláma je vědomě se zrozující lama. A můžeš se jich dokonce osobně zeptat na tyto stavy.

Žádné dohady, fabulace, vyhýbavé, nic neříkající nasládlé odpovědi. Jejich vlastní zkušenost. Ale i naše. Jen s tím rozdílem, že my si mezistavy zatím nedokážeme pamatovat. Zatím.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund