Fórum - Zobrazit téma - liecba hyperfunkcie stitnej zlazy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - liecba hyperfunkcie stitnej zlazy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

liecba hyperfunkcie stitnej zlazy
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janos
Nováček
Nováček


Registrace: 6.3. 2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:00 pm    Předmět: liecba hyperfunkcie stitnej zlazy Citovat

Dobry den,
chcem sa opytat ohladom hodnot ,ktore sa meraju pri krvnych testoch ohladom hyperfunkcie stitnej zlazy.Pokusam sa liecit tento problem s reiki. Po prvom krvnom teste vysli vysledky T4 = 38 (neviem co je to za hodnota,ze vraj optimum je 21 , plati to v UK,kde momentalne zijeme ).Hned po prvom krvnom teste som zacal s liecbou s reiki 3 x denne.Snazil som sa posielat liecivu energiu do priciny problemu,taktiez som posobil priamo na st.zlazu.po tyzdni ta hodnota klesla na 35.pokracoval som s liecbou 2x denne ale znova to vyskocilo hore na 39.a chcem sa opytat,tato hodnota bola zistena asi 3 dni pred menstruaciou.ma menstruacia vpliv na zvysenie hodnoty hormonu?je pocas menstruacie zvysena funkcia st.zlazy? dakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jitkaz
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.10. 2003
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:24 pm    Předmět: Citovat

Na hyperfunkci ŠŽ je výborná bylina, která se jmenuje Karbinec obecný. Bližší informace najdeš třeba tady
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cisloclanku=2008110018
Dávkování extraktu je nutné přizpůsobit doporučení výrobce (každý to má trochu jinak).
Při dlouhodobém užívání je dobré dělat pauzy - tzn. 3 týdny užívat a týden pauzu a celé cca 3 - 4 měsíce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
janos
Nováček
Nováček


Registrace: 6.3. 2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:33 pm    Předmět: Citovat

jitkaz,dakujem za typ.myslim si,ze budem mat problem to zohnat,kedze je zima a okrem toho zijem v UK. viete mi dat nejaky typ,kde by som to mohol kupit?
doplnam: na nete som nasiel shop,kde to je mozne kupit. dakujem este raz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
janos
Nováček
Nováček


Registrace: 6.3. 2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:49 pm    Předmět: Citovat

Jitkaz,vies mi prosim napisat ,ako sa to pripravuje a uziva pri tomto probleme so stit.zlazou? dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 10:01 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, János.

Co se týká bylin, plně důvěřuji herbářům a návodům J. Janči.Ten radí pít čaj ze směsi Karbince a Violky tříbarevné. Tedy bych pila tento čaj a jakmile v létě tato rostlina začne kvést, natrhala bych si ji a udělala tinkturu na celý rok, výroba tinktury není nic složitého.
Stačí se dobře rozhlédnout někde u rybníka, řeky, či na místě, kde se objevuje zamokření a tam Karbinec jistě objevíš.

Recetpy:
Zvýšená činnost štítné žlázy:
Příprava čaje:
Karbinec nať 5 dílů
Violka trojbarevná nať 3 díly
1 až 2 kávové lžičky směsi na čtvrt litru vroucí vody, 15 minut vyluhovat.
Použití: 1x denně před spaním, avšak ne těsně před spaním.
Zdroj: J.Janča, J.A.Zentrich: Herbář léčivých rostlin
Tinktura:
Příprava: hrst čerstvé natě přelijeme lihem 65% (či vodkou), necháme
14 dní na teplém místě vyluhovat, přefiltrujeme.
Použití: 2-3 x denně 25-30 kapek, pro lihovodné roztoky.
******

Štítná žláza, její funkce, souvisí se vztahy a komunikací. Nelze tedy dojít uzdravení štítné žlázy bez toho, aby se zároveň nepracovalo na zlepšení vztahů, především s našimi nejbližšími a to skrzevá vlastní otevřenost
a dobrou vůli k otevřené (nemanipulativní), pravdivé komunikaci.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 12:27 am    Předmět: Citovat

Doplnil bych to o své poznání:
funkce štítné žlázy je přímo úměrná tomu, zda dokážeme žít svůj životní příběh a nebo podléháme manipulaci (byť nepřímé). Často bývá funkce štítné žlázy negativně ovlivněna tím, že si myslíme, že namísto žití své jedinečnosti a svých životních potřeb jsme povinováni žít podle toho, jaké "noty" nám pro náš život diktují druzí a velmi často je funkce štítné žlázy negativně ovlivněna zneužíváním - můžeme být obětí, těmi, kdo zneužívají a nebo přihlížejícími, kteří jsou bezděky přihlížejícími zneužívání a neumí si s takovou situací poradit.
Je velmi zajímavá souvislost mezi problémy se štítnou žlázou a odevzdáním své moci - rodičům, partnerům, či dokonce duchovním guruům
Takže zcela určitě se vše odvíjí od prožívání vztahů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 8:51 am    Předmět: Citovat

Týká se to také případů přesně opačných. Z mých nejbližších přátel mají hyperfunkci štítné žlázy dvě moje kamarádky. U jedné (je to zlatíčko a dobračisko), je to tak, že se víc podvoluje vůli mažela, než té svojí, sama to nikterak úkorně necítí, ale její podvědomí si o tom zřejmě „myslí“ svoje.

Druhá kamarádka s hyperfunkcí štít.žlázy je přesný opak. Musí být po jejím, resp. rozhodně si nic nenechá líbit, má slaběji vyvinutou epatii, žárlí a v minulosti dost často vše hrnula před sebou, hlava nehlava, úkorně cítila od partnera kde co, zkrátka ona byla ten, kdo to cítí správně a kdo má většinou pravdu, taková ta „velká voda“.
Tedy se to týká jak toho, kdo je manipulován, tak toho, kdo rád manipuluje, byť třeba nevědomky.

Z různých pozorování jsem tedy došla k tomu, že je to problém především vztahový je, a tím pádem také problém komunikace (někde sebe přidat, jinde sebe ubrat), otevřenosti a vyváženosti ve vztazích (především k sobě sama).

Tak toliko jen pro doplnění.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 9:16 am    Předmět: Citovat

Jj. - každé téma můžeme žít v obou polaritách - a dokonce jenom být pozorovately, kteří si neví rady s tím, co pozorují (jsou na tom samozřejmě ve své představě zainteresováni).
Štítná žláza je spojena s pátou čakrou, Vishuddi, proto i ta vazba na téma komunikace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jitkaz
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.10. 2003
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 9:53 am    Předmět: Citovat

janos napsal:
Jitkaz,vies mi prosim napisat ,ako sa to pripravuje a uziva pri tomto probleme so stit.zlazou? dik


Poslala jsem Ti zprávu s bližšími informacemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 10:11 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
...a dokonce jenom být pozorovately, kteří si neví rady s tím, co pozorují (jsou na tom samozřejmě ve své představě zainteresováni).

Nerozumím Damao, jak tohle myslíš?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 3:33 pm    Předmět: Citovat

Čemu prosím nerozumíš, tooro? Když pozorujeme téma, které se nás dotýká a my na tom ulpíváme, tak nás toto téma zasahuje - žijeme ho sice jako ti, kdo ho jen vidí a pozorují, máme takové či onaké pocity z toho, co pozorujeme a nedokážeme se od toho odpoutat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
janos
Nováček
Nováček


Registrace: 6.3. 2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 6:46 pm    Předmět: Citovat

dakujem Vam vsetkym za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 8:24 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Čemu prosím nerozumíš, tooro? Když pozorujeme téma, které se nás dotýká a my na tom ulpíváme, tak nás toto téma zasahuje - žijeme ho sice jako ti, kdo ho jen vidí a pozorují, máme takové či onaké pocity z toho, co pozorujeme a nedokážeme se od toho odpoutat.

Tomuhle principu Damao rozumím, a je myslím dostečně znám, ale jakou návaznost to má na to, co jsem napsala, ať už já, nebo Janos. Kde se vzala tahle tvoje sentenceo o ulpívajícím pozorovateli, tohle nevidím.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 8:26 pm    Předmět: Citovat

Odpusť, ale teď zase já nerozumím Tobě. Proč v tom, co píšu hledáš nějakou polemiku? Chtěl jsem to, co jste napsali jen doplnit - měl jsem za to, že to je namístě. Jestli jsem se tím dotkl, omlouvám se, neměl jsem mto v úmyslu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 9:20 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Odpusť, ale teď zase já nerozumím Tobě. Proč v tom, co píšu hledáš nějakou polemiku? Chtěl jsem to, co jste napsali jen doplnit - měl jsem za to, že to je namístě. Jestli jsem se tím dotkl, omlouvám se, neměl jsem mto v úmyslu.

Teď si nerozumíme, Damao. Smile
Nejde o to, že by jsi se mě mohl, nebo měl, čímsi dotknout.
Jen jsem něvěděla, zda jsi dobře rozuměl tomu, co přesně míním oním pozorováním, když jsi potom zmínil jakéhoši závislého pozorovatele. To je celé.
Tedy nyní jen beru na vědomí, že jsi to měl jako doplnění na místě, ať už se vzalo, kde se vzalo.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund