Fórum - Zobrazit téma - Vyzkoušejte si-jak ovlivnit svá DNA - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vyzkoušejte si-jak ovlivnit svá DNA
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vyzkoušejte si-jak ovlivnit svá DNA
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2011 6:04 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ

Snad toto ti ukáže a naznačí duchovno

http://www.trefy.cz/ZivePredstavy/

AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2011 6:44 pm    Předmět: x Citovat

Arohoji, to není žádné duchovno, ale propagace (další kopírování) tebou obdivovaných teorií.
Jsi pořádně mazaný, v tom, jak sem vpašovat tvoje "učení" jsi opravdu velmi kreativní až vlezlý.
Shocked

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 9:26 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ Samanko
Pro tvé stálé invektivy na mě ti nabízím tato zamyšlení,která opisuji:

Jako reikista ztratit zájem o posuzování druhých a vysvětlovat si jejich jednání.Nevyhledávat konfliktní situace a dělat si zbytečné starosti.

Nesuďte,budete se cítit bez zatížení .Pro dávání nálepek:dobrý-špatný.
Všechno lze pochopit,všemu lze porozumět,vše může být odpuštěno.
Blokujete-li proces porozumění a učení,pak nemůžete opravdově milovat.

Neznečištujte se /mimo jiné/ emocionálními toxiny,které jsou příčinou ztráty vitality a zdraví. Zdraví každé buňky se podílí na cílovém zdravotním stavu,protože každá buňka je bodem vědomí
uvnitř pole--celku a tím jsme my sami.

Reakce opozicí či hněvem je boj de sebou samým.Vychází ze starých ublížení.Odstranění těchto umožňuje pracovat s vesmírnou energií.
Co popíráte -to nejvíc nenávidíte,
Co nejvíc milujete -to si pro sebe nejvíce přejete.
Cílem je dokonalá znalost sebe sama a když jí dosáhnete,automaticly vše
milující bude k dispozici a všechna popírání zmizí."
AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2011 11:23 pm    Předmět: Vyzkušejte si jak ovlivnit svá DNA Citovat

NAMASTÉ

Našel jsem doplňující odpověď na tvrzení Samanky:

http://www.youtube.com/watch?v=vBSUpYDLMqg&feature=related

AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 12:04 am    Předmět: Re: Vyzkušejte si jak ovlivnit svá DNA Citovat

AROHOJ napsal:
NAMASTÉ

Našel jsem doplňující odpověď na tvrzení Samanky:

http://www.youtube.com/watch?v=vBSUpYDLMqg&feature=related

AROHOJ


V které části videa je odpověď?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 1:10 pm    Předmět: Vyzkoušejte si jak ovlivnit DNA Citovat

NAMASTÉ Zeto

Tvoje otázka je v tom,že odpověď je v pochopení Lásky Světla kvantové energie svou žádostí o vzestup pravdou a mírem v srdci.
Pak teprve poznáš ,jak nám rozvoj DNA pomáhá.Pro nový život bez karmy.

Odpověď není v které části,ale v celku této změny DNA.

Je na každém,zda chce požádat o vzestup,kde může žít životem lásky,míru,pravdy a radostí, z nových možností života.

Nebo zakoušet společenství 3 dimenze ,
v podmínkách klamu,váleka strastí a bolestí dle karmického zatížení.

DNA je kousek Boha, s kterým jsme..zajedno......
Je tam i Vyšší Já. Andělské jméno, je tam. také. Toto jméno je poznatelné pomocí zvuku. Je to jméno, které zpíváme ve Světle. A když se vysloví, vznešeně vibruje.
To vše je v DNA a aby tam mohlo býť, musí být kvantovou energií-energií vesmíru.....

AROHOJ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 1:20 pm    Předmět: Re: Vyzkoušejte si jak ovlivnit DNA Citovat

AROHOJ napsal:
NAMASTÉ Zeto
Odpověď není v které části,ale v celku této změny DNA.

Arohoji odkazuješ na video, které by tu změnu mělo přinést. Kde v tom videu nebo v jaké části nebo v kterém úseku či slovech by mělo k té změně (o které píšeš) dojít?

Citace:
Je na každém,zda chce požádat o vzestup,kde může žít životem lásky,míru,pravdy a radostí, z nových možností života.

Ano, píše tu snad někdo opak?

Citace:
Nebo zakoušet společenství 3 dimenze ,kde člověk člověku je vlkem v podmínkách klamu,váleka strastí a bolestí dle karmického zatížení.

Vyhrožuješ?Smile

Citace:
DNA je kousek Boha, s kterým jsme..zajedno......
Je tam i Vyšší Já. Andělské jméno, je tam. také. Toto jméno je poznatelné pomocí zvuku. Je to jméno, které zpíváme ve Světle. A když se vysloví, vznešeně vibruje.
To vše je v DNA a aby tam mohlo býť, musí být kvantovou energií-energií vesmíru.....

Nevím jak Tvůj Bůh, ale můj Bůh tak jak ho chápu já je všude, v kameni, v řece, v květinách, ve mě, v Tobě, ve všem co je i není. Proto tvrzení že musíš udělat něco abys byl blíže Bohu(píšeš o kvantové energii) je dle mého pohledu na svět pošetilé, jelikož není nic co by nebylo Bůh.

Arohoji, vysvětli mi prosím pojem jak chápeš "co to je kvantová energie".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 3:41 pm    Předmět: Vyzkoušejte si svá DNA Citovat

AMASSTÉ zeto

Dáváš mě do souvislostí,které jako"můj Bůh a tvůj Bůh" jsem nenapsal a takové rozdělení je jen vytváření antagonismu v názorech.

DNA je kousek Boha, s kterým jsme s láskou Světla při jejich zvýšení do stavu božství
Je tam i Vyšší Já. Andělské jméno, je tam. také. Toto jméno je poznatelné pomocí zvuku.Je to jméno které zpíváme ve Světle.A když se vysloví, vznešeně vibruje.

To vše je v DNA a aby tam mohlo býť, musí být iniciováno kvantovou energií-energií vesmíru.....

A na Einsteina nemám,protože ne mě chceš rovnici kvantové energie,která nyní svou nadsvětelnou rychlostí celou naši fyziku dává do slepé uličky.Ale je známé,že ovlivňuje spoje v DNA za emocí radosti a lásky endorfiny z epifýzy.

Osobní prožitek je vždy i s DNA důležitější, protože vede ke sjednocení než vytváření rozporů třebas i o Bohu,který je jaden a všude-což platí jako skutečnost ,kterou jsi správně popsal.
AROHOJ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 4:48 pm    Předmět: Re: Vyzkoušejte si svá DNA Citovat

AROHOJ napsal:

A na Einsteina nemám,protože ne mě chceš rovnici kvantové energie,která nyní svou nadsvětelnou rychlostí celou naši fyziku dává do slepé uličky.Ale je známé,že ovlivňuje spoje v DNA za emocí radosti a lásky endorfiny z epifýzy.


Ptal jsem se:
Citace:
Arohoji, vysvětli mi prosím pojem jak chápeš "co to je kvantová energie".


Můžeš mi vysvětlit pojem kvantová energie, kterou tady uvádíš? Jak jí chápeš a k čemu slouží? Stále z toho jak to popisuješ nechápu co tím myslíš.


Dále zmiňuješ DNA, co pro tebe ta zkratka znamená a co tím myslíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 10:38 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ Zeto

Odpovím na tvé otázky jen tím,co jsem již podrobně popsal:
- uvádím,co jsem našel o DNA

Slunce se již ponořilo do energetického pásu, kterému někteří říkají Fotonový pás, a to předznamenává synchronizaci s centrem naší galaxie, s Alcyonem. a od něho je ovlivňování našich DNA kvantovým zářením.Fotonový pás působil ne zemi od r.1976 pouze 14 dnů až po konec roku 2012,kdy už bude celá orbita země ve fotonovém pásu mnoho staletí a trvale bude ovlivňovat nás a pak i mnoho dalších generací

Jak ovlivnit svá DNA
Zvýšení počtu spirál DNA je závislé na dostatečném množství pramenité vody/cca 2 litry denně/,protože vyživuje buněčnou stěnu a obsah buňky-tedy i články ve spirále DNA

Pro zvýšení počtu spirál je ještě doporučováno :mít záměr zvýšení DNA
a pobývat na slunci i opalováním,protože právě ve slunečním světle jsou fotony,které iniciují v buňkách svými geometrickými útvary v různých tvarech jako koule,spirály.hvězdy pentagramu a mnoho jiných

Tyto spirály jako smyčky energií,které vibrují různými frekvencemi jsou ovlivnitelné emočním vyjádřením i záměrně naší afirmací.Proto zde láska a radost je podmínkou/Ale také i negativně je možné ovlivnění strachem a žalem -do nemoci/

DNA má svá vědomí a dle afirmace /doporučení až 108x/ a hodnoty emoce uzpůsobí spoje,které pak dávají impulz k harmonizaci tělesné nebo duchovní.dle zadání s následnou meditací .

V DNA je také důležité zapojení množství článků v celé buňce pro možnosti některých schopností.Dle měření jsou na tom lépe ti,kteří cvičí tai.či,jogu,nebo tanec a sporty s vědomým dýcháním- jako ,plavání a potápění a pod.i meditační dýchání.

Lidé,kteří DNA využívají,mají lepší předpoklady poznání Cesty,protože při vyšších počtech a zapojeníých článků se dostávají do pozice stavu Krista/ /12 šroubovnic DNA/ dále pak stavy jsou "osvobození","odpoutání" a stav božství.
Dokonalost byla kdysi lidem dána . DNA roztroušemé a nezapojené v buňkách to dosvědčují

Počty všech článků jsou v každé buňce od 30000-50000.Při tom zapojených u necvičících bývá od 3000 a u cvičících kolem10000 článků.

Pro znalost tvé cesty ,rád jsem vše opsal.AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:05 pm    Předmět: Citovat

AROHOJ napsal:
NAMASTÉ Zeto

Odpovím na tvé otázky jen tím,co jsem již podrobně popsal:
- uvádím,co jsem našel o DNA


dostatečném množství pramenité vody/cca 2 litry denně/

pobývat na slunci i opalováním

ovlivnitelné emočním vyjádřením i záměrně naší afirmací.Proto zde láska a radost je podmínkou/Ale také i negativně je možné ovlivnění strachem a žalem -do nemoci/

a hodnoty emoce uzpůsobí spoje,které pak dávají impulz k harmonizaci tělesné nebo duchovní.dle zadání s následnou meditací .

Dle měření jsou na tom lépe ti,kteří cvičí tai.či,jogu,nebo tanec a sporty s vědomým dýcháním- jako ,plavání a potápění a pod.i meditační dýchání.

mají lepší předpoklady poznání Cesty, dále pak stavy jsou "osvobození","odpoutání" a stav božství.
Dokonalost byla kdysi lidem dána .



Dovolila jsem si pouze vymazat některá slova a vyšlo mi z toho tohle. Někdy mnoho pro někoho srozumitelných a jasných a pro někoho naprosto nepotřebných slov může ukrývat i toto. Jednoduchost. Jestli tohle je návodem ke zvednutí DNA, tak se domnívám, že jsme na tom dobře asi všichni, dostatek tekutin a péče o své fyzické i duševní rozvinutí pěstuje spoustu z nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 10:58 pm    Předmět: Citovat

Polgaro.Prave jsi byla jmenovana prekladatelkou Arohojovych prispevku...
Wink Wink

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 7:22 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Polgaro.Prave jsi byla jmenovana prekladatelkou Arohojovych prispevku...
Wink Wink

RoSo


Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 8:47 am    Předmět: Citovat

S.: Díky za překlad:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 9:56 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ Pol
Velmi hezky jsi to zkrátila,takže dle tebe to dělá každý.
Ale, jak na tom každý je ,se odvážili požádat jen ti,kdo skutečnš mají již
za sebou se svými DNA téměř maximální zapojení šroubovnic DNA..

Dle mého,nejde o to jak je to vše napsáno,zda delším či kratším způdobem, ale proto,aby si každý,kdo chce se zapojit do změny svými DNA mohl pro tuto změnu něco se sebou udělat.

Dle osobních zjištění pro přechod je nutné očištění bez karmického zatížení,ochrana mozku bez strachu ,protože pak šišinka není produktivní.-To je žít v Lásce Světla,míru,pravdy a radostmi života..
Bez upřímné lásky a radosti epifýza není produktivní.

Pro DNA je nutno zapojit přes 4 000 spirál,což je při dodržení výše uvedeného možno dosáhnout nyní během několika měsíců..Dříve to byly roky.Doporučuji vyzkoušet točením 33x denně.s mantrou
OM ŠANTI AUM
AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.23 sekund