Fórum - Zobrazit téma - prosím o pomoc - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - prosím o pomoc
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

prosím o pomoc
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pav5
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.9. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 2:02 pm    Předmět: prosím o pomoc Citovat

prosím o posílání léčivé energie , mám již dlouho zdrav. problémy a doktoři nic nevyřešili, bolesti hlavy , motání , slabost... nevím si rady děkuji moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 2:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, máš reiki zasvěcení?
Byl jsi na neurologickém vyšetření případně na očním? Co ti řekli lékaři?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
pav5
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.9. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 3:08 pm    Předmět: Citovat

reiki mám 1a2, nedávno jsem přišel z nemocnice ,dávali mi kapačky na prokrvení mozku ale žádný výsledek ,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 3:25 pm    Předmět: Citovat

Ptám se proto, že mě se podobné příznaky projevily po zasvěcení do R2. Dávám to do souvislosti, protože to bylo pár dní po zasvěcení. Šílené točení a bolesti hlavy, zvracení, závratě a slabost. Nic nezjistili, jen doporučili gingo bilobu na prokrvení mozku.

Nevzpomínáš si na nějakou ,,událost", která třeba tomu předcházela? Rolling Eyes

(poslala jsem ti soukromou zprávu )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 4:12 pm    Předmět: Citovat

Jste dostatečně hydratovaný? Dlouhodobý nedostatek tekutin může vésti k zmiňovaným problémům.

http://lifebibles-zivotnibible.blogspot.com/2011/02/sokujici-pravda-o-vode-paul-c-bragg.html
http://xo.mypage.cz/menu/dehydratace-organismu
http://cs.wikipedia.org/wiki/Rehydrata%C4%8Dn%C3%AD_roztok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
pav5
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.9. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 6:06 pm    Předmět: Citovat

měl jsem s tím problémy už dříve ale ne tak výrazné, v klidu je to celkem dobrý i v noci ale jak se začnu opohybovat tak se to zhorší a ta bolest hlavy je nejhorší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
pav5
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.9. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

Evo ,poslal jsem vám soukr. zprávu tak nevím jestli jste to dostala... ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 7:52 pm    Předmět: Citovat

o.k.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 9:44 pm    Předmět: x Citovat

pav5: promiň, ale tak jednoduché to není. Nejlepší by bylo, aby ses obrátil ně někoho, se soukromou konzultací, podle toho kde bydlíš. Jen posílání energie všechno neřeší. Vidím, že už se tě ujala Evík. Tak přeju ať je líp.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 8:42 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Jen posílání energie všechno neřeší.


Ahojky Mílo,

posílání energie opravdu všechno neřeší, ale odněkud se musí začít to klubko rozmotávat. Já jsem právě vycházela z tohoto:

Citace:
mám již dlouho zdrav. problémy a doktoři nic nevyřešili
.
Téma mě zaujalo z toho důvodu, že něco vzdáleně podobného jsem také prožívala. Podotýkám, že tehdy jsem NEBYLA schopná pomoci sama sobě a až třetí den jsem dokázala o pomoc požádat, abych byla schopna vůbec jít na nějaká vyšetření.
Obvodní lékařka diagnostikovala Menierovu chorobu. Nasadila mi nějaké dryjáky. stav se nelepšil až jednou jsem si zapomněla prášek vzít a bylo mi líp Smile. Prášky jsem tedy brát přestala. Poslala mě na neurologii, kde zjistila dr. že jsem v pořádku a poslala mě na oční, s tím, že výsledek z očního jí mám ,,šoupnout pod dveře", aby se se mnou už nezdržovala Smile.
Na očním O.K. - přiměřené věku. I když cítím, že zrak se mi od té doby zhoršil, brýle mi nepředepsali. Menierovu chorobu samozřejmě nemám.

Nikdo mi neřekl z čeho se mi to stalo. Bylo to jako úderem blesku. Proto jsem to přisoudila i jako čištění po R2.

Může na to mít vliv spousta faktorů. Nepodceňovala bych ani to, co psal Zeto - čili pitný režim. Může se na tom podílet pracovní vytížení, práce u PC, práce v noci, psychicky nebo fyzicky náročná práce, životní styl celkově atd. ( Když tedy lékaři na nic nepřišli...).
Kolegyně trpěla ukrutnými migrénami, chodila na akupunkrutu a nepomohlo jí to. Dnes je bez bolestí hlavy.....změnila sebe.


Citace:
Nejlepší by bylo, aby ses obrátil ně někoho, se soukromou konzultací, podle toho kde bydlíš.

No určitě také. Přesto se obrátil tady, na reikiwebík. Pokud bude chtít Pavel sdílet, vždyť je to i pro nás....zkušenost, pochopení...někdy nám může přijít něco, o čem bychom ani neřekli, že může někomu pomoct. Těch nástrojů máme v rukách všichni několik. Také bych si Mílo přála, aby bylo líp.

Těším se na setkání v Praze

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 11:14 am    Předmět: Citovat

S tím co Evi píšeš souhlasím, a jsem ráda, že je tady někdo takový jako Ty, protože když se té porady a pomoci v takovémto případě zhostíš, pomůžeš víc než milion rad, kdy si s nimi dotyčný nebude vědět rady. A tak v tomto vlastně souhlasím i se Šamankou.

V čem spočívá jeden ze zásadních problémů v případě, že je některá potíž tak vytrvalá? Je to v první řadě naše neochota na svém zdraví sám pracovat, péčovat o sebe.
Nemoc se nehlásí kvůli tomu, abychom se v případě potíží obrátili do světa se svým SOS, ale především nás upozorňuje na to, že je třeba v něčem změnit svůj postoj a přístup. A pokud někdo neví, že k tomu obracení se na doktory, či na svoje kolegy reikisty je taky na místě říct o sobě ještě trochu něco víc, než jen „posílejte prosím...“, tak to vidím jako běh na docela dlouhou trať.

Osobně mne už nějak přestalo bavit z někoho dolovat základní potřebné informace, k tomu , aby mu mohlo být lépe pomoženo, ale samozřejmě, že komunikace mimo web mívá jiný průběh, proto fandím Evě. A pokud snad někdo stojí o rady, či pomoc, potom bych se nejdřív zeptala, co dělá dotyčný pro sebe sám, co praktikuje, jak o sebe pečuje, jak žije.

Například motolici hlavy velmi často způsobuje blokace krční páteře, např. v mladším a středním věku je to mnohem častější příčina, než například cévní nedostatečnost apod. Návštěva dobrého soukromého fyzioterapeuta může toto buď potvrdit, nebo vyloučit, a myslím si, že v tomto případě by byla velmi prospěšná.
To, že se zároveň rozhlédnu po tom, „co to je, z čeho se mi v mém životě točí špekulička???“, to už snad ani netřeba připomínat.


Smile


Naposledy upravil toora dne st září 28, 2011 11:15 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 11:14 am    Předmět: x Citovat

Evíku, tak nějak jsem to měla na mysli. Ty jsi zkušená osoba, takže můžeš pomoct to klubko (klidně i jen tu první nitku) rozmotávat.
Jen jsem chtěla přece jen zopakovat, že dlouhodobé problémy je třeba řešit komplexně... Very Happy

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
pav5
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.9. 2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 7:50 pm    Předmět: Citovat

omlouvám se ,že jsem o sobě nic podrobného nenapsal ,ale je to zde veřejné a důvěrné informace si nechávám pro užší okruh přátel, jinak žiju normálně jako každý druhý, ty mé problémy řeším už několik let, můj život se hodně změnil a já také, prostě hledám ...cestu ,a pomáhám také svým blízkým a ted to nějak nezvládám pro mé zdrav. potíže. domluvil jsem se s Evkou že zkusíme najít nějaké řešení, jinak jsem vděčný za každou pomoc i tu která nezabere ,ocenuji ochotu a snahu a děkuji... Pavel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 8:23 pm    Předmět: Citovat

Někdy aby se věci pohly a člověk se začal léčit, uzdravovat se je třeba naše rozhodnutí. Naše VĚDOMÉ rozhodnutí a naše hlasité sdělení celému tomu procesu ANO. Ve hře můžou být i nevědomé vlivy - naše strachy ze změn nebo z toho, co se tou "ne-mocí" provaří a co budeme muset řešit a v životě změnit.
Někdy se stane, že těmto procesům dáváme červenou a zabraňujeme, aby se ty změny udály.
Vždy dávám důraz na to, abych říkala ANO CHCI. Ať to stojí co to stojí, protože je to ve finále pro moje dobro a mě pak bude dobře.

Cítila jsem tam tuto zábranu, příjem hojivé energie byl velmi malý a zpočátku odmítavý. Pokud to jde, tak doporučuji na začátek rovnat pravou a levou mozkovou hemisféru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 8:08 am    Předmět: Citovat

polgara1 napsal:
Někdy aby se věci pohly a člověk se začal léčit, uzdravovat se je třeba naše rozhodnutí. Naše VĚDOMÉ rozhodnutí a naše hlasité sdělení celému tomu procesu ANO. Ve hře můžou být i nevědomé vlivy - naše strachy ze změn nebo z toho, co se tou "ne-mocí" provaří a co budeme muset řešit a v životě změnit.
Někdy se stane, že těmto procesům dáváme červenou a zabraňujeme, aby se ty změny udály.



Stáňo, to je velmi, velmi důležité, co píšeš. A není to vůbec lehké.

Příklad: paní středního věku, antidepresiva, 12let invalidní důchod.
Na jednu stranu by se chtěla uzdravit - na druhou stranu by přišla o finanční jistotu. ( vím, vím - v našem státě není nic jistého Rolling Eyes ).
A to jsou velmi silné překážky, které brání v rozhodnutí.
Citace:
Cítila jsem tam tuto zábranu, příjem hojivé energie byl velmi malý a zpočátku odmítavý. Pokud to jde, tak doporučuji na začátek rovnat pravou a levou mozkovou hemisféru.


Ty zábrany nejsou jenom strach ze změn. Může to být i nedůvěra a pochybnosti ve své schopnosti. Příklad: necítím energii - nemůže to tedy fungovat. Tahle energie je slabá, tahle energie je taková, tahle je maková, tahle nehřeje....Tím si vytváříme blok k přístupu jakékoliv energie.

Když jsem s tím měla i já problém, pomohla mi věta ve smyslu: dovoluji si být uzdravena - nebo dovoluji si přijmout léčivou energii...atp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund