Fórum - Zobrazit téma - Zhodnoťte kurz, seminář nebo přednášku! ZDE! - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zhodnoťte kurz, seminář nebo přednášku! ZDE!
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zhodnoťte kurz, seminář nebo přednášku! ZDE!
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 7:48 am    Předmět: Konečně jsme se rozjeli!:-) Citovat

Zdravím všechny, kdo pomáhají svým názorem, jsem ráda, že se tato diskuze někam pohnula:-) Jako první mě rozesmál vtipný příspěvek o Feng Shui, jak si máme uklízet ten roh místnosti, abychom si přilákali partnera. Je to tak vtipně napsané, že se mi okamžitě udělala dobrá a veselá nálada, děkuju!!! O EFT - byla jsem tam několikrát, pak už nebylo na co se ptát a co řešit. Byla jsem tam s dvěma okruhy: 1) necítění energie = výsledek sezení naprostá nula 2) moje hrozná žravost. Tam se mi objevila vize, jak pluju na lodi, byl to určitě středověk, vizuálně byla loď podobná lodím z filmů, např. o Sandokanovi. Loď měla plachty. Dívala jsem se na ni jakoby zeshora. Pak jsem letěla dovnitř lodi, a na zemi ležela strašně vyhublá žena, ve špinavé bílé jupce a sukni. Věděla jsem, že to jsem já a umírám hlady. U mě někdo stál. To bylo vše. Paní mi řekla, že si mám odpustit, nebo tak něco, ale necítila jsem nic a žravost se mi po určité době vrátitla. Je to jako návyk na drogu. Nedá se to ovládnout.
Jinak se chystám v červenci do Plzně na Miluj svůj život, na celé 3 dny, tak pak tady napíšu názory na jednotlivé akce, kterých jsem se zůčastnila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 12:39 pm    Předmět: Orgonity - přednáška Citovat

Takže nedávno jsem byla opět na přednášce, tentokrát o orgonitech. Zajímavé je, že při mém příchodu četl lektor jen něco z papíru a vypadalo to nudně. Po chvilce se "chytnul" a mluvil hezky, spatra. Orgonitky jsem koupila dva, ne nejsilnější. Líbily se mi a hezky voní, jsou ze včelího vosku. Účinek necítím, ale kamarád, co si koupil silnější, ho musel zavřít do skříně, tak mu ta "síla" či co vadila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dracika
Nováček
Nováček


Registrace: 6.5. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 2:33 pm    Předmět: Citovat

Wink

Naposledy upravil Dracika dne pá květen 06, 2011 9:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 3:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Draciko,

to, co tady píšeme jsou naše subjektivní pocity. Někdo je nám sympatický více, někdo méně a je to tak v pořádku. Pokud jsi to tak cítila a nechala se raději zasvětit u někoho jiného, tak to je také v pořádku.

Něco jiného je jak vnímáme člověka když nám je 15, nebo když nám je o pár let víc. Na někoho změníme svůj názor během chvilky, na někoho svůj názor nezměníme nikdy.

Proč to vlastně píšu?
Nepřijde mi vhodné hodnotit ( posuzovat) někoho zpětně několik let dozadu. Za ta léta jsme všichni prošli určitým vývojem a úhly našich pohledů mohou být odstupem času hodně jiné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dracika
Nováček
Nováček


Registrace: 6.5. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

Z jiného soudku, ráda bych doporučila kurzy Annwin. Jsou sice převážně na Slovensku, ale několik se pořádá i v ČR. Nejde sice o reiki, ale spíše o šamanismus a duchovní rozvoj. Skvělý, příjemný přístup, kvalitní lektoři.

Naposledy upravil Dracika dne pá květen 06, 2011 9:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 5:39 pm    Předmět: Citovat

A pred kolika lety se to stalo?

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dracika
Nováček
Nováček


Registrace: 6.5. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

RoSo: Tři nebo dva, snažím si vybavit přesný ročník na SŠ Wink Nicméně pokud by byl můj příspěvek neadekvátní, samozřejmě ho smažu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 8:00 pm    Předmět: Citovat

Neni nic spatneho napsat svuj nazor.Ovsem podle meho mineni prisel trochu pozde.Uvedom si,ze 2 az 3 roky je hodne velka doba na to aby se clovek a to dost podstatne zmenil. Lubose znam osobne.Nebudu soudit jak se choval tenkrat. Ja bych dnes takove hodnoceni na neho nenapsal.
Podle me osobni zkusenosti to co napises o druhem,tak ve velke mire vypovida i tobe same.
RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dracika
Nováček
Nováček


Registrace: 6.5. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 9:28 pm    Předmět: Citovat

Roso: Ano, máš pravdu. Je fakt, že podobné stránky jako tyto jsem dříve neznala a lidé se samozřejmě mění. Smažu své hodnocení a nebudu nikomu poškozovat pověst. Nicméně trochu nerozumím tvé narážce... to, že je mi někdo nesympatický a neměla jsem pozitivní zkušenost o mě vypovídá, že jsem něčím špatná? Shocked Opravdu nejsem nějaké mstivé děvče, které neumí s reiki a vylívá si to na bývalém mistrovi, a už vůbec ne nějaká reiki mistrině, která by potřebovala kazit kolegům pověst. Jestli jsem někoho urazila, tak se omlouvám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 9:53 pm    Předmět: Citovat

Dracika napsal:
to, že je mi někdo nesympatický a neměla jsem pozitivní zkušenost o mě vypovídá, že jsem něčím špatná?

NE, rozhodně to neznamená, že jsi "špatná"!

A rozhodně jsi neměla mazat svůj příspěvek.
Proč?
Protože to byla Tvá zkušenost a Tvé pocity tenkrát.
Já jsem přesvědčena, že pokud je četl ten, o kom jsi psala, že ho to posunulo dopředu (i když se to stalo před 2-3 roky).
A věřím, že pokud je to tak, jak napsal ROSO, tak je opravdu rád, že jsi mu "nastavila zrcadlo" a ukázala mu Tvoje prožívání jeho výuky tenkrát.

Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 8:28 am    Předmět: Citovat

Lidi jsou nase zrcadla.Kdyz te nekdo nastve,urazi nebo jakkoliv zrani,tak to pouze zarezonovalo neco v tobe.Pokud pak zhodnotis takoveho cloveka tak vlastne napises posudek na sama sebe. Na tu svou vnitrni zranenou cast.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 9:52 pm    Předmět: Citovat

Právě jsem se vrátila s kurzu automatické kresby a bylo to opravdu ,,výživné" Very Happy . Výstižnější výraz mě nenapadá.

Sami jsme se stali barvičkami - pastelkami, zkoušeli jsme naciťovat barvy, jejiich vibrace a jak na nás energeticky působí. Vše bylo proloženo meditacemi a bylo to velmi silné. Každý obrázek nám o nás něco řekl ( buď co jsme tušili a nebo něco zbrusu nového).

Je to další nástroj k sebepoznávání, ale v budoucnu i jako doplněk toho, čemu se již mnozí věnují.
Tak teď už jen cvičit, zkoušet, praktikovat a VYTRVAT a nenechat se odradit, když to hned nepůjde.

Celý seminář skvěle vedla Lenka ( od Sunnyiho Wink) a bylo by asi hezké udělat příští rok nějaké pokračování nebo prohloubení. Jinak mě mile překvapilo, že tam bylo i několik mužů. Nečekala bych je tam Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

Upřímně doporučuji semináře Mgr. Podhorné. Nejen těm, kdo se zabývají bylinkami.
http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?news=35
Je to hezky uzemněné, ale nabité informacemi, prosyceno laskavostí a nádhernou směsicí pokory a moudrosti - přesně taková je paní Mgr. Podhorná.
Velmi příjemné, velmi nybíjející a velmi hodnotné, když toužíte po poznání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund