Fórum - Zobrazit téma - Společná meditace 17.10. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Společná meditace 17.10.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Společná meditace 17.10.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 4:23 am    Předmět: Společná meditace 17.10. Citovat

Převzato ze stránek Marie Blankytné.


Sobota 17. října 2009 ve 21 h
MEDITACE v soukromí domovů
V tomto čase světí Bytosti říší SVĚTLA - jeden z velkých SVÁTKŮ UNIVERZA -

Svátek ŽENSTVÍ neboli
Slavnost ČISTÉ LILIE.
Ráda bych využila podporujících silných energií a propojila naši MEDITACI s tímto Svátkem ČISTÉ LILIE - Svátkem Čistoty Ženství, který světí bytosti SVĚTLA v duchovních a praduchovních říších . Jistě správně chápeme, že tato SLAVNOST Čistoty Ženství se týká stejně žen i mužů, neboť
každý z nás - ženy i muži - má v sobě mužskou a ženskou energii .( -tzv. vnitřní aspekty - Vnitřního MUŽE i Vnitřní ŽENU ).
Ještě stále sluníčko setrvává v astrologickém znamení vah -znamení harmonie, souladu a také rovnováhy .
V tuto dobu navíc do vah vstupují i Luna, Venuše a Merkur - tedy meditaci energeticky podpoří i jejich planetární ANDĚLÉ
MEDITACI i TERAPIE energeticky zaštítí
ženští ARCHANDĚLÉ - Bohyně SVĚTLA,
Andělé LUNY, VAH, MERKURU a Andělé VENUŠE .
V meditační večer 17.10. tedy propojíme
Arch.Léč.Transform.TERAPII a MEDITACI pro MATKU ZEMI


…………………………………………………………………
S radostí a láskou přijměme podporující silné energie v TERAPII Bytostí SVĚTLA a lásku posílejme v
MEDITACI naší společné Matce ZEMI .
Opět mám na radu mých "Světelných průvodců" využít mimořádné spirituelní SÍLY a úžasných vibrací těchto dnů a udělat něco pro zdraví a povzbuzení i radost nejen nás lidiček, ale rovněž i pro posílení a očištění naší společné MATKY - planety ZEMĚ .
Pokud SÍLU LÁSKY spojí více lidí - pak se SÍLA nesčítá, ale násobí .A jak známo - MATKA ZEMĚ je jako všechny milující maminky -
LÁSKU vrací LÁSKOU .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 3:13 pm    Předmět: Citovat

Ráda se této meditace zúčasním jen mi prosím napiš co mám dělat .Ještě nikdy jsem se ničeho takového nezúčasnila a tak nevím jak to probíhá.Dík za odpověď Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 7:54 am    Předmět: Citovat

Sadhano, při společné meditaci je dobré, ba velice důležité bych si troufla napsat, v první řadě požádat o ochranu svého těla a duše před vším, co by Ti mohlo ublížit, před vším špatným.
V daný čas si třeba pusť příjemnou hudbu, zapal svíčku, cokoli je Ti příjemné, a ponoř se sama do sebe, vypusť myšlenky...a soustřeď se na téma "čisté lilie", na téma čistoty ženství a mužství...čistotu světa. Neumím přesně vyjádřit slovy to co cítím, ale snad Ti tyto řádky krapet pomohou, Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 8:05 am    Předmět: Citovat

Děkuji,to mi stačí.Jen jsem potřebovala vědět jestli se při té meditaci třeba neříkají nějaké mantry nebo tak.Jsem moc zvědavá jaké to bude a už se těším.Zrovna mám takové "fuj"období a tohle mi určitě pomůže.Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund