Fórum - Zobrazit téma - Reiki a peníze - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a peníze
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a peníze
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

Taky si někdy říkám, že by se doprčic hodil jackpot............hmmmm, ale vesmír asi tuší, že Lenička je trošičku lenoch a že by byla ještě větší lenoch......... Wink Wink Wink

No a tak jsem to začala minulý týden dělat jinak.
Prodávám v obchodě, kde kromě paušálního platu máme také provize z prodeje. Nejsem typ, který by se za každou cenu snažil nacpat lidem i to, co nechtějí. Ráda poradím, pomůžu, ale nejsem v tomhle ohledu dravec vnucovací.
Tak si posílám Reiki na dobrý zákazníky a pěkný tržby a ONO TO FUNGUJE............ Wink

Jinak jak psala Hanka, že člověk nemusí mít ty peníze v peněžence na to, aby se mu splnilo to, po čem touží.......... Souhlas. Laughing
No, já to mám takhle asi celý život. Peníze teda moc nemám, ale vždycky o nás bylo dobře postaráno. Mám byt MŮJ 3+1, mám auto, nebydlíme s dětma v holých stěnách, máme co na sebe, máme co jíst.........když touží srdce mé po nějakém kursu, tak prostě jdu, ono se to vždycky nějak udělá........no zkrátka paráda. Vesmír se o mě stará opravdu s láskou.

Je to na přemýšlení na celé hodiny.
Anebo naopak s vděčností to brát jako fakt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Setkala jsem se u jednoho člověka s finančními problémy s tím, že neuměl přijímat. Oni mu ty věci chodili - peníze, dárky - pomocná ruka, CD, knihy a on to prostě neuměl jen přijmout.

Další člověk má 2 domy, ženu na mateřské, sice hypotéku ale má práci, mají co jíst. Na výlet jedou, koupí si co je potřeba. Podporují je také dvoje rodiče - jídlem ne platidlem. A on stále brečí, nedá mu to spát, deprese, pije. Je prostě chudej a jsou na tom špatně...

Když přemýšlím nad tímto tématem, tak zjišťuji, že vlastně všechno mám a že když něco potřebuji, tak mi to prostě přijde- pořídím si to za peníze, dostanu to jako dárek.
A taky vím, že mám ráda peníze, skutečně ráda. A že mají rádi i ony mě. Přijdou mi báječné a ráda je utrácím a ráda je šetřím, abych si pak za ně něco pořídila. Mým záměrem je dostatek a současně je poslat i dál, aby dělaly radost i někomu jinému.

A nejsou peníze prostě jen jedním ze způsobů přijímání hojnosti a my se jimi příliš zabýváme ....? Vzduch tady také prostě je a neuvažujeme nad tím, zda je ho dostatek zrovna pro nás. Prostě je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund