Fórum - Zobrazit téma - Probuzení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Probuzení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Probuzení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 2:27 pm    Předmět: Citovat

arikiran napsal:
ahoj tobí

píšeš jako bhakta
ten postoj je mi blízký
přeji hodně štěstí a hodně Milosti

@
...................

Díky, arikirane,


Milost potřebujeme všichni vrchovatě, bez Milosti by to byl jen podnikatelský trip vědoucího duchovního ega

a bez džňány, bez rozpoznávání myšlenek a emocí jako tvarů vědomí, které Si v Sobě Samém ze Sebe Sama vytváří Jediné, by tu byla pořád dvojnost, uctívající a uctívané. Mně vlastně přijde bhakti a džňána jako jedno Smile


Dejž nám ji všem Pámbu

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Gorodeckyj
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 12.8. 2011
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 5:03 pm    Předmět: re Citovat

Nevím, jestli tohle ještě čte někdo kromě těch, co si tu vyměňují své zaručené spirituální zážitky, ale vzhledem k totálnímu zaspamování tohoto topicu (přiznávám se, že taky nemám sílu ani chuť tuhle diskuzi číst) odkazuji na nové stránky, kde jsem případně připraven odpovídat na další dotazy:
http://www.poradnazdarma.cz/viewforum.php?f=36&sid=c68bcd51455ad7f81416960f18ecd23d
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Petře.

arikiran napsal:
objevily se tady pojmy ego,chtění,myšlenky,emoce...s tím,že cílem je tyto věci nemít nebo je aspon kontrolovat

Ale kdež, co bychom si bez ega počali. Laughing Jde o to, aby jeden nevycválanej frocíček neovládnul celek. O to v praktikování jde, a nejde to jinak, než tím, že neustále vidím na to, co právě dělá. Prostě aby se stal nástrojem, který používáš když je třeba a ne nástroj, který manipuluje tebou, to je celé.

Citace:
no já tomu rozumím
já si také nemyslím,že mozek je na přemýšlení
v mém modelu,přemýšlí mysl
mysli rozeznávám dvě:
plochou a jednoduchou lidskou mysl a zdrojovou Absolutní Mysl
no a to,co napsal Arohoj chápu jako přepnutí z omezeného myšlení na neomezené


toora napsal:
Co to je „jednoduchá lidská mysl“? A jak by jsi vyjádřil, popsal, co to je „myšlení“?


Citace:
můj pohled na mysl a myšlení:
existuje TO=Tao=Zdroj=Absolutno
kromě Něj už nic neexistuje
no a toto TO tvoří vše kolem,dimenze,světa a bytosti v nich
jak?
tím že myslí,že si nás všechny vymýšlí


Nic proti tomu, Petře, ale ptám se na něco jiného, reaguji na to co jsi napsal.
A co je to tedy ta „jednoduchá lidská mysl“ (předpokládám, že o tom mluvíš potože ji máš, jako všichni lidé, k dispozici, tedy víš co píšeš).

Jak tahle „mysl přemýšlí“ (jak píšeš) bez toho, aby k tomu přemýšlení měla k dispozici lidský mozek.

Jaké je schéma a popis fungování tohoto Tvého modelu?

Děkuji.
Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 8:00 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Tě Tobee. Smile

tobee napsal:
Ano, snad jen... opakovaně zjišťuju, že pozornosti dlouho uniká většinou nenápadný (aspoň u mě) emocionální doprovod myšlenek, jejich podtext. Kdykoliv se daří všímat si emočního podbarvení jednotlivých myšlenek, s obrácením pozornosti k jeho příčině, vysvitne, proč mi napadla právě tahle myšlenka. Rozpoznaný emoční podtext se dostane plně do vědomí, přijetím + klidným pozorováním slábne => následně ubývají i myšlenky, které s ním souvisejí.


Vnímám to velmi podobně.
Myšlenky samy o sobě jsou samy o sobě neutrální, nelze předem vědět, co nás v následující chvilce napadne. A to, co nás napadá, buď prochází myslí bez toho, aniž bychom po tom hrábli a vytvořili si z toho „svoji kuličku“, a to protože jisté myšlenky nejsou naším spouštěčem. Když tedy jsme k dané myšlence automaticky nevšímaví, není to ta, která zvíří bahno nastřádané na emočním těle. V opačném případě, tj. když se dostaví myšlenka, která tuhle usazeninu rozčeří, můžeme pozorovat, co se začne dít.... Smile Jen díky těmhle našim spouštěčům se na jednu myšlenku nabalí „příběh“, který čerpá z „uložené“ minulosti a vytváří iluzorní představu něčeho, co se dosud neudálo. Ať už tedy máme z této svojí virtuální reality strach, nebo naopak radost, prostě je zde emoční pohnutí, které se rodí a je vyživováno námi vytvářenou iluzí.

Faktem je, že v praxi zpravidla nejdřív věnujeme pozornost emocím, které nás obtěžují, komplikují nám život, to ale nic nemění na tom, že to vzedmutí radostné je nemlich totéž. Oboje jsou neklidem mysli a oboje ve svém důsledku plodí utrpení. Buď chceme to, co ještě nemáme, nebo se chceme zbavit toho, co máme a obtěžuje nás to, případně si chceme, stůj co stůj, udržet to, co je nám příjemné...a protože to možné není, vše se neustále mění, a tak trpíme. Crying or Very sad


Citace:
Stává se mi opakovaně, že právě rozpoznání emočního podloží (vznikajícího od narození a modifikovaného každou další traumatickou nebo naopak příjemnou zkušeností) se ukáže jako hlavní klíč ke zprázdňování připoutaností. Co se rozpustí v emoční příčinné oblasti, přestane emitovat myšlenky: není k nim důvod.
Má někdo z vás podobnou zkušenost?

Ano. Mám ale ještě jednu takovou zkušenost, které si lze všimnout u někoho blízkého, kdo jde stejnou cestou jako ty, a to je tzv. „slepá skvrna“ (zmiňuje ji Rob Preece-viz vlákno k jeho knize „Moudrost nedokonalosti“ na tomto webu)
Prostě on tu tvoji slepou skvrnu může vidět lépe než ty, a ty zase tu jeho.
Co je na tom zajímavé, že nejen že ji v ten který čas, i přes poctivou snahu o pravdivé nazírání, nevidíme, ale v podstatě (i kdyby touž třeba byla jen jedna jediná věc), tak ji vidět jakoby nechceme a nemůžeme.
Vysvětluju si to tím, že jakoby toto (abychom tu věc jasně uviděli), v té které fázi procesu Vesmír nedopustí, protože díky téhle vasáně si tady odžijeme ten díl karmy, který si tu zrovna v tomhle vtělení odžít máme, a protože ještě nemáme dost „nastřádáno v prasátku“ na to, aby byla tahle tendence již „na programu“ rozpuštění - zprázdnění.

A jako úplně všechno, tak i toto vnímám jako Milost boží, přes to, že tím běžným člověčím zrakem se mi na ty některé naše „praktické zkoušky“, (a vše, co je s nimi spojeno), se mi nehledí vždycky dvakrát dobře.

Jak to vidíš Ty, Tobee?

Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

ahoj Katko
myslím,že jednoduchou lidskou mysl znáš i ty z vlastní zkušenosti
a často ji používáš
elektrický proud také používáme všichni,ačkoli co to je nevíme,jen vágně si myslíme,že jakýsi proud elektronů
no a jednoduchá lidská mysl je proud jakýchsi vibrací ve vědomí

pro mě je důležitější poznání,že Mysl Absolutna a Ryzí Vědomí Absolutna se dovede řekněme "zůžit" na okleštěnou lidskou mysl a omezené lidské vědomí,ačkoliv se jedná pořád o tu samou Mysl a to samé Vědomí

jak Mysl či mysl přemýšlí nevím,jestli k tomu potřebuje mozek nebo ne,to se dozvím po smrti

můj model neboli moje paradigma,přesvědčení či koncepty tady popisuji už od začátku

podhoubí tohoto modelu samozřejmě vyrůstalo z nauk a učení,kterými jsem procházel,takže jakési prvky by se tam daly vystopovat
hlavní myšlenka je,že všechno je možné

krásné časy

koukám,že jsme Gora znechutili

@
..............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

arikiran napsal:
ahoj Katko
myslím,že jednoduchou lidskou mysl znáš i ty z vlastní zkušenosti
a často ji používáš

Rozdíl je v tom, že netvrdím, že "mysl myslí" a že k myšlení není potřeba mozek. Když se budeš snažíit dohledat něco jako osobní mysl, tak ji Petře vůbec nemůžeš najít. Co ale můžeš, je sledovat proces myšlení.

Proto jsem se tě ptala co vnímáš tímhle pojmem "jedoduchá lidská mysl" a co míníš pod slovem "myšlení".

Ačkoliv jsi psal, že tomu, co napsal Arohoj rozumíš, dosud nevím proč tomu rozumíš, protože já tomu rozumím úplně jinak než Ty.
Je to takto srozumitelnější? Smile


Citace:
no a jednoduchá lidská mysl je proud jakýchsi vibrací ve vědomí

Tohle si jen myslíš, nebo jsi to nějak vypozoroval?
Jak jsi k tomuto došel?

Děkuji.

Citace:
jak Mysl či mysl přemýšlí nevím,jestli k tomu potřebuje mozek nebo ne,to se dozvím po smrti

Takže tím neguješ, to co jsi původně napsal, tedy že "tomu rozumíš..."?

Citace:
podhoubí tohoto modelu samozřejmě vyrůstalo z nauk a učení,kterými jsem procházel,takže jakési prvky by se tam daly vystopovat

Jistě, ale bavíme se tady o vlastní praxi a konkrétních poznatcích z ní.
Respektive bavím se o tom, co můžeme poznat, nikoli o tom, co poznat ani popsat nemůžeme.

Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 8:56 pm    Předmět: Citovat

tobee napsal:

a bez džňány, bez rozpoznávání myšlenek a emocí jako tvarů vědomí, které Si v Sobě Samém ze Sebe Sama vytváří Jediné, by tu byla pořád dvojnost, uctívající a uctívané. Mně vlastně přijde bhakti a džňána jako jedno.


Idea


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 9:12 pm    Předmět: Citovat

ahoj Katko
moje vyjádření je nějaký celek a jako nějaký celek by ses ho mohla snažit pochopit
taková "pitva" jakou provádíš,ničemu nepomůže

to,že jsem psal že tomu rozumím,tím jsem myslel že trochu rozumím,jak to myslel Arohoj,ne že rozumím procesu myšlení

myšlení zdar
@
....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 9:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Katko, Smile

toora napsal:
Myšlenky samy o sobě jsou samy o sobě neutrální, nelze předem vědět, co nás v následující chvilce napadne. A to, co nás napadá, buď prochází myslí bez toho, aniž bychom po tom hrábli a vytvořili si z toho „svoji kuličku“, a to protože jisté myšlenky nejsou naším spouštěčem. Když tedy jsme k dané myšlence automaticky nevšímaví, není to ta, která zvíří bahno nastřádané na emočním těle. V opačném případě, tj. když se dostaví myšlenka, která tuhle usazeninu rozčeří, můžeme pozorovat, co se začne dít.... Smile Jen díky těmhle našim spouštěčům se na jednu myšlenku nabalí „příběh“, který čerpá z „uložené“ minulosti a vytváří iluzorní představu něčeho, co se dosud neudálo. Ať už tedy máme z této svojí virtuální reality strach, nebo naopak radost, prostě je zde emoční pohnutí, které se rodí a je vyživováno námi vytvářenou iluzí.

Faktem je, že v praxi zpravidla nejdřív věnujeme pozornost emocím, které nás obtěžují, komplikují nám život, to ale nic nemění na tom, že to vzedmutí radostné je nemlich totéž. Oboje jsou neklidem mysli a oboje ve svém důsledku plodí utrpení. Buď chceme to, co ještě nemáme, nebo se chceme zbavit toho, co máme a obtěžuje nás to, případně si chceme, stůj co stůj, udržet to, co je nám příjemné...a protože to možné není, vše se neustále mění, a tak trpíme. Crying or Very sad

Je to tak, je to i moje zkušenost. Problém je s instinktivním odmítáním aktivit emočního těla coby trablmejkra: učím se přijímat jeho aktivity jako projevy všetvořící Energie (po dzogčheňácku), ale přeprogramování pravé hemisféry chce svůj čas.

Citace:
Mám ale ještě jednu takovou zkušenost, které si lze všimnout u někoho blízkého, kdo jde stejnou cestou jako ty, a to je tzv. „slepá skvrna“ (zmiňuje ji Rob Preece-viz vlákno k jeho knize „Moudrost nedokonalosti“ na tomto webu)
Prostě on tu tvoji slepou skvrnu může vidět lépe než ty, a ty zase tu jeho.
Co je na tom zajímavé, že nejen že ji v ten který čas, i přes poctivou snahu o pravdivé nazírání, nevidíme, ale v podstatě (i kdyby touž třeba byla jen jedna jediná věc), tak ji vidět jakoby nechceme a nemůžeme.

Dialogy na webu jsou k tomu jedinečnou pomůckou – pokud ovšem vnitřní zraněné Dítě unese, že jsme už zase za blbce (pochopitelně ve vlastních očích), a nehmátne po některé z obranných taktik ve svém vnějším krunýři sebeobrany. Ale i když to udělá, dá se to rozpoznat aspoň ex post.
Citace:
Vysvětluju si to tím, že jakoby toto (abychom tu věc jasně uviděli), v té které fázi procesu Vesmír nedopustí, protože díky téhle vasáně si tady odžijeme ten díl karmy, který si tu zrovna v tomhle vtělení odžít máme, a protože ještě nemáme dost „nastřádáno v prasátku“ na to, aby byla tahle tendence již „na programu“ rozpuštění - zprázdnění.

A jako úplně všechno, tak i toto vnímám jako Milost boží, přes to, že tím běžným člověčím zrakem se mi na ty některé naše „praktické zkoušky“, (a vše, co je s nimi spojeno), se mi nehledí vždycky dvakrát dobře.

V oblastech, kde se ještě nenastřádalo dost energie pro zkušenosti, jak a kudy ne, je cesta bolesti pro mě čím dál víc pomocí (i když kvílím jako každý), dokonce to taky vnímám jako Milost, páč jinak by zásoby programů emočního mozku spokojeně dál hudly svou a přebíraly iniciativu. Cestou bolesti jdou všichni živáčkové, včetně nás, když karmicky přijde na řadu některá naše nezpracovaná emočně-mentální oblast, protože nastala chvíle, kdy se potřebuje začít vracet do harmonie s vesmírným řádem.

Jsem ráda, že jsem objevila tohle fórum. Chápu, že FJZ - jako všechno - prochází různými stádii, stejně jako se mění cenové skupiny hospůdek, které slouží v různých dobách různým skupinkám štamgastů. Budiž jim přáno – přijala jsem, že tamní lítající půllitry by nelítaly, kdyby to nemělo být... a že všechno má svůj konec, i povídání si tam. Čirou náhodou jsem pak klikla sem (ani nevím, jak a kudy k tomu došlo)... Zatím mám dojem, že tady překvapivě převažuje zvyk mluvit o podstatných věcech a že dokonce i v diskusích tak oblíbené utloukání partnerů čepicema tady převážnou většinou neobsahuje tuny, ba ani kila olova – aspoň z toho, co jsem si zatím přečetla (výjimky potvrzují pravidlo Cool)

Pěkný večer Tobě i všem ostatním Smile

Lída
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 9:46 pm    Předmět: Citovat

arikiran napsal:
taková "pitva" jakou provádíš,ničemu nepomůže

Možná, že to takto nevnímáš, ale každá věcná pitva pomůže k tomu, abychom rozlišili to, k čemu jsme již sami svojí praxí skutečně dospěli od čistě subjektivních dojmů a pocitů.
O svých pocitech, domněnkách a dedukcích lze samozřejmě debatovat taky, a pokud se takto také prezentují, potom v tom nevidím žádný problém.

Citace:
to,že jsem psal že tomu rozumím,tím jsem myslel že trochu rozumím,jak to myslel Arohoj,ne že rozumím procesu myšlení

Ano, to je v pořádku, Petře.
Vše tedy závisí jen od toho, co sami považujeme za potřebné, důležité, a co nikoliv.

Pokud se na některém z těchto témat shodneme a dokážeme o něm v klidu a věcně diskutovat, tak mám za to, že to není zase tak málo.

Hezký večer a dobrou noc přeju všem.

Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po září 12, 2011 7:25 am    Předmět: Citovat

ahoj Katko
omlouvám se za tu "pitvu"
máš pravdu,pitva může někdy pomoct

byl jsem trochu rozesmutnělý z dojmu,že se nějak točíme v kruhu
ty se na něco zeptáš
já odpovím
a ty to pak rozebereš a řekneš že to je úplně naopak
to možná pomáhá tobě v ostření si analytického myšlení
ale já to cítím jinak,jakože nedáváme si ochutnat navzájem ze svých pohárků,ale ty máš velkou touhu komentovat a doopravit toho druhého

krásné časy
@
...................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po září 12, 2011 1:20 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Smile

arikiran napsal:

byl jsem trochu rozesmutnělý z dojmu,že se nějak točíme v kruhu
ty se na něco zeptáš
já odpovím
a ty to pak rozebereš a řekneš že to je úplně naopak
to možná pomáhá tobě v ostření si analytického myšlení
ale já to cítím jinak,jakože nedáváme si ochutnat navzájem ze svých pohárků,ale ty máš velkou touhu komentovat a doopravit toho druhého

Říkáš Petře, že jsi spíš rebel? Tohle píšeš moc mile, nerebelsky. Smile
Kdybys věděl, co se dělo ve mně, když po mně chtěl kamarád (o trochu zkušenější v práci z s myslí), abych mu vysvětlila, co tím, či oním, přesně myslím. Než jsem zjistila, proč to po mně chce, a jak moc je to na téhle cestě sebepoznávání důležité, tak mi to nebylo ale ani trochu příjemné.
Běžně totiž během rozhovoru, ať už zcela, nebo napůl mechanicky, používáme jistá slova, aniž bychom jim sami plně rozuměli, tedy dokázali vyjádřit smysl těchto námi užívaných pojmů. A tenhle člověčí zlozvyk je na cestě Pravdy, tj. pravdivosti, značnou překážkou.

Nemusím hned vědět, co tím, či oním slovem, míní ten druhý, ale mohu se ho na to zeptat. Vždy bych ale měl být schopen a ochoten vysvětlit, co tím, co říkám, myslím já. Jinak se vzájemně domluvit (pokud tedy chceme o duchovnu s druhými komunikovat) prostě nelze.
A proto jsem se Tě také zeptala, když si ty dva uvedené výrazy použil, co jimi míníš.

Není za tím žádná samoúčelnost a touha někoho doopravit, když se ho na něco zeptám. Naše přesnost ve vyjadřování je na téhle Cestě stejně zásadní jako jakákoliv jiná schpnost napření pozornosti, a toto je prostě jednou z velmi důležitých součástí praxe.
I z tohoto důvodu může být pozorná komunikace na veřejném fóru velkým přínosem v té naší praxi celkové.

Rozdíl ve způsobu komunikace, tj. například také v používání jistých slov, která dokážeme, nebo naopak nedokážeme, druhému vysvětlit, bývá většinou poměrně rozmanitý.
V tom prvním případě se můžeme dobrat ke kýžené domluvě, tedy k tomu, že naše povídání bude smysluplné a vzájemně obohacující. Pokud budeme používat pojmy, jejichž smysl nám samotným uniká, budeme psát nesmysly, a potom bude naše debata podle toho taky vypadat.

Hodně záleží na tom, co vidíme jako spásné - zda věnování pozornosti vlastní mysli a jejím tendencím, nebo zda naše pozornost nevědomky sklouzává k subjektivním hodnocením a vyjádřením o počínání spoludiskutujícího.

Hezký úplňkový čas všem!

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 6:59 pm    Předmět: Pelmel-probuzemí Citovat

Kopírovavý text z www.trefy.cz/tajemstvitvorenirealit/
Smazáno 05.12.2011
Broněk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 9:57 pm    Předmět: Citovat

Dobře, že to mažete. Všechno má svoje meze. Nejsem psycholog - grafolog, ale je zajímavé, jak osoby , které mají kulantně řečeno neuspořádanou mysl vytvářejí podobně "přehledné" texty. Pro srovnání třeba:

http://www.cibulka.net/petr/index.php
http://www.henryklahola.nazory.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 7:48 am    Předmět: Citovat

Petra Cibulku bych do toho netahal.
Tento člověk je jeden z mála veřejně činných, kteří se dají označit jako svědomí národa. A rozhodně mezi ně nepočítám bývalé prominentní chartisty typu Havel, Ruml a spol.
Petra Cibulku naopak obdivuji za to, že to ještě nevzdal.
Omlouvám se za vybočení z tématu.

.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další
Strana 22 z 25

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund